فهرست
عملکرد اعضا کانون مربیان: بدون تیم، ناکام و افتضاح
عملکرد اعضا کانون مربیان: بدون تیم، ناکام و افتضاح

عملکرد اعضا کانون مربیان: بدون تیم، ناکام و افتضاح

آی‌اسپورت- کانون مربیان ایران در سال‌های اخیر و پس از انتخاب اعضای جدیدش نسبت به گذشته جنجالی‌تر و خبر سازتر شد. کانونی که مجید جلالی را به عنوان رئیس بالای سر خود می‌بیند و اعضای آن را هم حمید درخشان، پرویز مظلومی، حسین فرکی، رسول خطیبی، محمد مایلی‌کهن، منصور ابراهیم‌زاده، بیژن ذوالفقارنسب، بهمن فروتن، جلال چراغپور، ناصر ابراهیمی و رسول خطیبی تشکیل می‌دهند. مربیانی که اکثر از نسل قدیمی فوتبال کشور هستند. کسانی که همواره جز مخالفان اصلی کی‌روش به حساب می‌آیند و بارها در مصاحبه‌های خود  سرمربی تیم ملی را مورد انتقاد قرار دادند. آن هم در حالی که در سال‌های اخیر بیش از نیمی از اعضای این کانون در هیچ باشگاهی فعالیت نکردند و در واقع مدیران باشگاه‌ها حاضر به سپردن هدایت تیم‌های‌شان به این مربیان نشدند. و آن دسته از اعضای کانون که توانستند هدایت تیمی را بر عهده بگیرند در بیشتر مواقع با ناکامی رو به رو شدند. حالا در روزهای پایانی فصل و در حالی که شایعه احتمال برکناری کی‌روش بیش از هر زمان دیگری شنیده می‌شود، نگاهی به عملکرد اعضای کانون مربیان در فصل جاری می‌اندازیم تا مشخص شود کسانی که کی‌روش را مربی مناسبی برای تیم ملی نمی‌دانند خود چه عملکردی در تیم‌های تحت امرشان به جای گذاشتند.  


جلالی: بدون توفیق در نتیجه‌گیری یا حتی جوانگرایی از سایپا برکنار شد.

حمید درخشان: در لیگ یک فاجعه به بار آورد و بعد از پنج هفته از خونه به خونه برکنار شد.

پرویز مظلومی: مقصر اصلی عدم توفیق استقلال قلمداد شد، نماد4 را با شکست در دربی از دست داد و احتمالا پرونده حضور خود در این باشگاه را برای همیشه بست.

حسین فرکی: فصل ناموفقی در سپاهان داشت و پیش از رسیدن به نیم فصل از کار برکنار شد.

رسول خطیبی: در ابتدای فصل در لیگ برتر یک بازنده تمام عیار بود و به بهانه حضور در کلاس‌های مربیگری در آلمان استعفا کرد اما خبری از حضور در کلاس‌ها نشد. در ادامه فصل به لیگ رفت و در آنجا توفیق بزرگی به دست آورد و ماشین سازی را لیگ برتری کرد.

محمد مایلی کهن: تیم نداشت

منصور ابراهیم زاده: تیم نداشت

بیژن ذوالفقارنسب: تیم نداشت

بهمن فروتن: تیم نداشت

جلال چراغپور: تیم نداشت

ناصر ابراهیمی: تیم نداشت

رسول کربکندی: تیم نداشتکدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-12 15:36:51
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۴۵
شما برید واسه کیروش دستمال بکشید
Saeed Golee
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۰۴
رسول خطیبی دوبار عضوه؟
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۱۹
یه مشت موتور گازی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر