فهرست
خیابانی بیانیه داد: طرح اجغ وجغ زدن کاری ندارد!
خیابانی بیانیه داد: طرح اجغ وجغ زدن کاری ندارد!

خیابانی بیانیه داد: طرح اجغ وجغ زدن کاری ندارد!

آی‌اسپورت- جواد خیابانی که رابط شرکت جیووا با فدراسیون فوتبال است پس از انتقادات زیادی که از طرح پیراهن تیم ملی شد جوابیه‌ای دراین مورد منتشر کرد. 

*هنوز هم هیاهوی طرح لباس تیم ملی بپاست، هیاهویی که بی‌جهت هم نیست و از سوی کسانی اوج می‌گیرد که یا از لباس‌های تیم‌های برتر دنیا خبر ندارند یا چون حساب‌هایشان دیگر چوب‌خط نمی‌خورد، حالا فقط نقش دلسوختگان وطن را بازی می‌کنند.

* ما امیدواریم دوستان محترم فرق پیراهن عکس بالا با پرچم ملی کشورها را تشخیص بدهند! این سال‌های اخیر همه دیده‌ایم که  لباس‌های تیم های جهان بخصوص تیم‌های ملی کشورها بسیار ساده و بدون طرح‌های درهم و پیچیده و شلوغ طراحی و اجرا شده است. 

* قابل توجه عزیزان محترم که اینک مثل گذشته نیست تا لباس‌های ملی با شمایل و شکل‌هایی عجیب و اجغ وجغ باشد ولی اگر دل دلسوختگان وطن و قلب دلواپسان آبروی ملت ایران و تیم ملی فوتبال ایران با گفتن یا نوشتن واژه «زیر پیراهنی!» خنک می‌شود، خب بفرمایند و بگویند اما امیدواریم با ابراز نادانسته‌های خود به جای افزایش علم خویش، لااقل بتوانند به خنکای قلب خویش بیفزایند!

* از دوستان محترم سئوال می‌پرسم که آیا آلمان جام جهانی ٩٠ را در یاد دارند؟ یا هلند سال ٨٨ در اروپا؟ یا فرانسه جام ٨٤ را؟

* مستحضر باشید که الان دیگر همه شرکت‌ها رفته‌اند به سمت سادگی، دیگر لباس‌ها مثل قبل نیست. به لباس ملی کشورها نگاه کنید، کمی هم دشمنی را کنار بگذارید، خودتان می‌فهمید که طرح لباس تیم ملی نه تنها تفاوتی با طرح بهترین‌های جهان ندارد بلکه در بسیاری جهات از آنها زیباتر هم هست...

* مشکل ما اینجاست که دوستان محترم خودشان را به ندیدن این همه طرح لباس‌های ملی می‌زنند وگرنه مگر طرح اجغ وجغ زدن کاری دارد؟ آن هم در زمانی که بسیاری از جوانان و هنرمندان به انواع نرم‌افزارهای طراحی مسلح هستند‌.

* این‌ها که در عکس می‌بینید، لباس تیم‌های صعود کرده به جام ملت‌های اروپاست که یک ماه دیگر شروع می‌شود؛ به این لباس‌ها نگاه کنید و با لباس تیم ملی ایران مقایسه کنید. چقدر در طراحی و فرم از آنها کمتر هستیم؟ اصلا آیا کمتر هستیم...؟


منبع: تماشاگران امروز

کدخبر:9412
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-05-12 16:23:59
نظر دهید

۱۰ نظر
ع ع ب
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
جواد جان ببند دهنت رو لطفا و خفه شو ....گند زدی دیگه حداقل بهمش نزن .... واقعا ببین چقدر بیچاره شدیم که جوادک خیابانی شده دلال پیراهم تیم ملی و بیانیه هم می نویسه در دفاع از گندی که زده ...واقعا همینمون کم بود که یه خنده بازاری مثل خیابانی بشه واسطه و دلال اسپانسر لباس تیم ملی ...حتما فردا بازیهای تدارکاتی رو هم علیفر برامون جور می کنه !!!
احسان
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
اگه دقت کنید لباس های رنگی ساده اند ولی سفیدها همه طراحی دارند و ساده نیستن
امیر
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۱۳
روتو برم صذ رحمت به سنگ پای قزوین
Omid vancouvrr
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
Dash man quality chi? Ina ke 10 min bazi konan ke in Lebas mishe 100 kg !
سورنا
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
جناب خیابانی ، برادر موضوع صرفا طرح نیست بحث این که من الان رفتم وب سایت جیووا لباسهایی که اونجا بود به ظاهر کلی تفاوت کیفی داشتن با اونی که تو ایران رونمایی شد .. این یعنی ایران همین لباس شرکت تازه تاسیس جیووا (۲۰۰۸) رو هم باید درجه ۲ به پایین بپوشه...!!!!!!!!!!
عباس زمانی
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
آقا جواد. دیگه انتظار بیشتری از شما نمیشه داشت . وقتی شما با اون گزارش های بدت سالهاست تریبون صدا وسیما رو قبضه کردی الانم باید اون طرح ضایع رو با پیراهن تیم های اروپایی مقایسه کنی. حتما گزارشاتم همسطح گری لینه کره. احمقان دیگران را احمق فرض میکنند
-
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۰
مشکل از گزارشگری تو نیس مشکل از مغز معیوب و فاسد توه که حتما باید فرمت بشه و ویندوز 10 روش نصب بشه. هنوز هم در حال و هوای داس سیاه سفید سیر میکنی ... .
-
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۰۵
دوستان هرچی فنی نظر بدن بهتره
در مورد اینکه ایشونم رابط اند نظری ندارم چون باید عواملو در نظر گرفت و تخصص ها من تو زندگی ایشون نیستم
خسته
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۴۰
باز هم دستش درد نکنه.
در شرایطی که فدراسیون حتی عرضه این کار رو هم نداشت حداقل باری از روی دوش تیم ملی برداشت.
خدا امواتش رو بیامرزه.
رضا
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
یه بچه هم میتونه بفهمه جنسش اشغاله. ادیداس پیشنعاد 750 هزار دلاری داد چه اشکالی داشت این پولو میدادین ابروی تیم ملی حفظ میشد.تن این بازیکنها حقارت کردین نه لباس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر