فهرست
مظلومی: آقایان چرا پارسال از شوک حرف نمی‌زدند؟
مظلومی: آقایان چرا پارسال از شوک حرف نمی‌زدند؟

مظلومی: آقایان چرا پارسال از شوک حرف نمی‌زدند؟

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی پیش از دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال در نشست خبری حاضر شد.


* در شرایط حساسی قرار داریم و سرنوشت ما دست خودمان نیست و در دست دیگران است. سرنوشت قهرمانی ما دیگر دست خودمان نیست. ما تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا بازی فردا را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.


* لازم می‌دانم عنوان کنم که سال سختی را پشت‌سر گذاشتیم و فراز و نشیب‌های زیادی را داشتیم. از اینکه خیلی اوقات هواداران را ناراحت کردیم، عذرخواهی می‌کنیم.


* اینکه می‌گویند استقلال نیاز به شوک دارد و این قبیل مسائل لازم است، تأکید کنم قرارداد من با استقلال دو ساله است و امضای هیئت مدیره در پای آن امده است. اگر قرار باشد جدا شوم باید این تصمیم را خودم بگیرم. اگر اخراجم کنند آن موقع این تصمیم تبعات خاص خودش را خواهد داشت. در اینجا از همه اعضای هیئت مدیره باشگاه تشکر می‌کنم اما نمی‌دانم یک سری چه فکری می‌کنند که برخی صحبت‌ها را مطرح می‌کنند. افرادی که سال‌های سال در استقلال بودند اما هم دربی‌ها را باختند و هم اینکه تیم را پنجم وششم می‌کردند، آن وقت می‌گویند باید به تیم شوک داد. نمی‌دانم هدف از این صحبت‌ها در این مقطع از فصل چیست. ما به فینال جام حذفی آمدیم و در لیگ هم هنوز شانس قهرمانی داریم اما آقایانی که سال‌های سال بیرون بودند و کارنامه‌شان ناکامی بوده است، صحبت از شوک می‌کنند در حالی که خودشان تیم را پنجم ششم کرده و دربی‌ها را باخته‌اند.


کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-12 17:29:30
نظر دهید
۳ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۷
خیلی پرویییییییییی خیلی
اس اسی
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۰۴
کلا مربی نیستس
رضا ترک اوغلی
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۰۵
فقط امیر پاشا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر