فهرست
علی کریمی:قدم آخر را محکم بردارید و به هدف‌تان برسید
علی کریمی:قدم آخر را محکم بردارید و به هدف‌تان برسید

علی کریمی:قدم آخر را محکم بردارید و به هدف‌تان برسید

آی اسپورت- علی کریمی که پیش از دیدار پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز در تمرین سرخپوشان حضور یافته بود و به بازیکنان این تیم روحیه داد، امروز (پنج‌شنبه) هم در تمرین پرسپولیسی‌ها حاضر شد. وی با این کار قصد داشت تا پیش از دیدار پایانی سرخپوشان تهرانی مقابل راه‌آهن به بازیکنان پرسپولیس روحیه بدهد و به صورت کوتاه نیز با آنها صحبت کرد.
علی کریمی در جمع بازیکنان این تیم گفت: «نمی‌دانم چه چیزی باید بگویم، امروز فقط آمده‌ام به شما بگویم این آخرین بازی‌تان در این فصل است و باید تمام تلاش‌تان را به کار بگیرید. باید قدم آخر را محکم بردارید و به هدف‌تان که قهرمانی است، برسید.امیدوارم بازی فردا را با یک برد خوب پشت سر بگذارید و قهرمان شوید تا دل مردم را شاد کنید.»
پس از صحبت‌های علی کریمی هم برانکو ایوانکوویچ در تکمیل صحبت‌های شاگرد پیشین خود در تیم ملی به بازیکنانش گفت: «در بازی فردا فقط باید دقت داشته باشیم، عاقلانه و صبورانه بازی کنیم. کسی نباید به دیگر بازی‌ها توجه داشته باشد، نباید شتاب زده عمل کرد و باید خونسرد بود، چون در غیر این صورت اشتباه خواهیم داشت.ما فقط یک هدف داریم که این فصل را با قهرمانی به پایان برده و دل هواداران را شاد کنیم.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-05-12 18:24:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر