فهرست
بازی‌‌های روزگار: برانکو در نقش مظلومی
بازی‌‌های روزگار: برانکو در نقش مظلومی

بازی‌‌های روزگار: برانکو در نقش مظلومی

آی اسپورت- روزگار بازی‌های جالبی دارد. باید مواظب بود چه حرفی زده می زنیم و چه کاری میکنیم چون شاید مدت کوتاهی بعد ورق برگردد و همان حرفها به خودمان زده شود. مثل قصه مظلومی و برانکو. همین چند ماه پیش بود کهپرویز مظلومی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پرسپولیسی ها معتقدند که داوران به نفع استقلال سوت می زنند، گفت:«آخر پرسپولیس که الان در جدول رقیب ما نیست. رقبای ما تیم های دیگر هستند که روی این موضوع حساس باشند.»
چند ماه بعد،امروز برانکو در کنفرانس مطبوعاتی حرف‌هایی زد که بی‌شباهت به جملات مظلومی نبود. البته برانکو در توضیح وضعیت جدول و نه برای کری‌خوانی این صحبت‌ها را بیان کرد:«رقابت اصلی برای قهرمانی بین پرسپولیس و استقلال خوزستان است و استقلال عملا شانسی برای قهرمانی ندارد. به عبارت دیگر، استقلال مظلومی رقیب پرسپولیس محسوب نمی شود.»
اکنون شرایط جدول کاملا عوض شده است و صحبت های برانکو هم کاملا منطقی است. یعنی استقلال، صدرنشین بلامنازع بیشتر هفته های فصل، با 3 امتیاز کمتر از 2 مدعی دیگر در هفته پایانی تنها روی کاغذ شانس قهرمانی دارد و در رقابت پرسپولیس و استقلال خوزستان تنها می تواند نظاره گر باشد به امید معجزه ای که رخ بدهد.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-12 18:51:42
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۲۷
پرویز سوخته پوخته!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر