فهرست
بهترین فرصت برای دایی برابر مظلومی/ انتقام ویژه
بهترین فرصت برای دایی برابر مظلومی/ انتقام ویژه

بهترین فرصت برای دایی برابر مظلومی/ انتقام ویژه

استقلال کمترین شانس را برای قهرمانی فصل دارد. آنها باید در قم برنده شوند و منتظر شنیدن خبر شکست پرسپولیس برابر راه آهن از تهران و استقلال خوزستان جلوی ذوب آهن از اهواز باشند. مظلومی در آخرین تمرین استقلال به بازیکنانش فقط یک جمله گفته:«کاری به بازیهای دیگر نداشته باشید. ما باید صبا را ببریم، همین!»
علی دایی روی نیمکت صبا نشسته و برای بازی برابر استقلال، انگیزه ویژه ای دارد. او به این فکر نمی کند که از بازی برگشت لیگ نهم دیگر نتوانسته استقلال را با هیچکدام از تیمهای تحت رهبری اش شکست بدهد بلکه موضوع مهمتری ذهنش را اشغال کرده است؛ انتقام!
علی دایی تنها سرمربی پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر است که هر دو دربی رفت و برگشت یک فصل را به استقلال باخته (این عنوان تاریخی! را روی نیمکت استقلال، امیر قلعه نویی دارد). این اتفاق در لیگ دهم افتاد. پرسپولیس در بازی رفت مغلوب تک گل تاریخی فرهاد مجیدی بعد از عبور از شیث رضایی شد و در بازی برگشت هم آرش برهانی، سرنوشت بازی را با ضربه سرش روی ارسال مهدی امیرآبادی رقم زد. روی نیمکت پرسپولیس در هر دوی این بازیها، علی دایی نشسته بود.
او حالا باید به شکست دادن استقلال به صورت ویژه ای فکر کند؛ پایان 6 سال شکست نخوردن استقلال در قم و گرفتن انتقامی کاملا شخصی از پرویز مظلومی که او را روی نیمکت پرسپولیس تحقیر کرد.
 
کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-05-12 19:50:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر