فهرست
متلک برانکو به عیار مدیریت در فوتبال ایران
متلک برانکو به عیار مدیریت در فوتبال ایران

متلک برانکو به عیار مدیریت در فوتبال ایران

آی اسپورت - برانکو حرف‌های جالب و قابل تأملی زده است. او می‌گوید فدراسیون فوتبال ایران مرا سر کار گذاشت، ولی عمان نه! فدراسیونی‌ها انتظار داشتند برانکو ۶ ماه منتظر بماند تا خبرش کنند، اما او به عمان رفت تا راه برای حضور مربی ایرانی روی نیمکت تیم ملی هموار شود. برانکو البته حرف مهم و تلخ دیگری هم زده است. او گفته از انصاری‌فرد می‌خواهم لطف نکند و از من شکایت کند. مگر در ۱۰۰ سال گذشته فوتبال ایران کدام پرونده را در فیفا برده است؟!

با عرض معذرت حرف برانکو که سال‌های طولانی در ایران کار کرده از صد تا فحش هم بدتر است. او درست می‌گوید؛ از ۲۰ پرونده‌ای که به فیفا می‌رود ۱۹ موردش مالی است که در آن‌ها ما پول مردم را نداده‌ایم و در هر ۲۰ پرونده هم بازنده‌ایم! کافی است به روند شکایت خارجی‌ها از باشگاه‌های ایرانی در همین ۱۰ سال گذشته توجه کنید تا متوجه شوید که حق کاملاً با برانکو است. ما این هنر را داشتیم که مانوئل ژوزه را به اردوی تیمش (پرسپولیس) راه ندهیم و همان ژوزه از هنرمان استفاده کرد و فیلم گرفت و در نهایت ۱۰ برابر قراردادش پول گرفت. ما این هنر را در استقلال داریم که با انواع و اقسام بازیکنان مصدوم (مثل هلمکه) قرارداد ببندیم و بعد چند برابر به آن‌ها پول بدهیم.

الان هم برانکو درست روی همین مسئله دست گذاشته و عیار مدیران فوتبال ایران را نشان داده است. او می‌گوید در یک قرن گذشته ایران کدام پرونده را در فیفا برده و ما جوابی برایش نداریم. مطمئن باشید برانکو هم مثل بقیه مربیان و بازیکنان خارجی تمام پولش را از ما می‌گیرد و جریمه دیرکرد آن را هم دریافت خواهد کرد. باز خدا پدر او را رحمت کند که ۴ تا جام هم آورد، مانوئل ژوزه که به خاطر ۳ برد و ۴ باخت! در یک نیم‌فصل ۲ برابر برانکو پول گرفت و به سبیل ما خندید. 

 

خبر ورزشی 

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2020-01-20 10:48:00
نظر دهید

۳ نظر
...
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۱۱:۳۷
بله ما این هنر رو درایم که باندازه کل تاریخ این مملکت ، در چهل سال گذشته ، خیانت کنیم !!!!!
...
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۱۱:۳۷
بله ما این هنر رو درایم که باندازه کل تاریخ این مملکت ، در چهل سال گذشته ، خیانت کنیم !!!!!
۶
فرهاد
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۱۷:۳۸
پرونده سزار را سپاهان برد و چند میلیارد خسارت گرفت شما سرخابی ها بی عرضه هستید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر