فهرست
استتوس: کری خوانی ممنوع
استتوس: کری خوانی ممنوع

استتوس: کری خوانی ممنوع

1- برای من به عنوان یک خبرنگار خانم هیجان نه در میان ورزشگاه آزادی است،نه در اهواز و نه در هیچ جای دیگر. هیجان در جایگاه ویژه است. همان جا که همسر و دختر برانکو،مشخص نیست به چه دلیل اجازه حضور پیدا کرده‌اند.همانطور که پیش از این خبرنگاران خارجی و حتی بازیگران هم به آنجا رفته‌اند اما ما نه. حسرت واقعی آنجایی است که دو خانم نشسته‌اند بازی تیمی را می‌بینند که نه چیزی از آن می‌دانند نه علاقه‌ای به آن دارند و نه چیزی به جز سرنوشت همسر و پدرشان برایشان ارزشی دارد.
2- اگر قرار بود برای این بازی دو میهمان ویژه دعوت کنم آن دو مهمان پرویز مظلومی و آرش برهانی بودند. شاید برای آنها این بازی جالب باشد. دیداری که سرنوشت قهرمانی در آن تعیین می‌شود و رقیب بزرگی به نام استقلال خوزستان دارد. هیچ نامی از شما و ادعاهایتان نیست.
3- سپاهان فصل گذشته را فراموش نکنید. مدعیان جنگیدند و آنها آمدند و قهرمان شدند. استقلال امسال هم همچین وضعیتی دارد. پس فعلا کری نخوانید. شاید همه چیز در لحظه آخر عوض شود.

نیلوفر کنگرانی
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-13 10:56:38
نظر دهید

۲ نظر
برزو
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
بابا اونا فرهنگشون با ما فرق میکنه تازه فحش ها رو هم متوجه نمیشن. شما همون از تو خونه نگاه کنید بهتره به نظافت و اشپزیتونم میرسید.
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
خاک تو سرت برزو با این طرز فکر و کامنت گذاشتنت...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر