فهرست
ترکیب شماتیک پرسپولیس در فینال؛ همان قبلی، بنگر هم نیست
ترکیب شماتیک پرسپولیس در فینال؛ همان قبلی، بنگر هم نیست

ترکیب شماتیک پرسپولیس در فینال؛ همان قبلی، بنگر هم نیست

آی اسپورت- از ساعت 18 امروز پرسپولیس در آخرین بازی لیگ این فصل خود در ورزشگاه ازادی به مصاف راه‌آهن می‌رود. دیداری که می‌تواند حکم قهرمانی برای قرمزها باشد. برانکو ایوانکوویچ همانند تمام بازی‌های تیمش از زمان دربی هشتاد و دوم، باز هم ترکیب تیمش را چند ساعت زودتر از زمان بازی اعلام کرد. معمولا در لیگ ایران تیم‌ها ترکیب خود را در فاصله یک ساعت تا زمان بازی اعلام می‌کنند، اما اعتماد به نفس بالای تیمی در پرسپولیس این فصل، باعث شده تا آن‌ها ترسی از اعلام ترکیب مدت‌ها زودتر از زمان بازی نداشته باشند.

در ترکیب امروز پرسپولیس غیت یک مهره حسابی به چشم می‌آید. محسن بنگر بعد از مصدومیت در بازی با استقلال اهواز، هنوز به آمادگی کامل نرسیده و امروز هم در ترکیب حضور ندارد. امروز می‌تواند تلخ‌ترین و در عین حال شیرین‌ترین خاطره بنگر از زمان حضورش در پرسپولیس باشد. هرچند او در بازی حاضر نیست اما شیرینی بالابردن جام قهرمانی در انتهای بازی اتفاقی است که او تا مدت‌ها فراموش نخواهدکرد. در غیاب بنگر بازوبند کاپیتانی به امید عالیشاه خواهدرسید. کاپیتان جوانی که تا حالا کاپیتانی خوش یمنی برای پرسپولیسی‌ها داشته و حالا این فرصت را دارد تا در بازی قهرمانی پرسپولیس، رهبر تیمش باشد.

دیگر غائب پرسپولیسی‌ها سوشا مکانی است که بعد از اشتباهات فراوان دیگر جایی ترکیب تیم ندارد و این بار هم لوبانف ازبک درون دروازه قرار می‌گیرد. درواقع ترکیب امروز پرسپولیس دقیقا همان ترکیب بازی قبلی برابر گسترش فولاد است. لوکا ماریچ و مایکل اومانا در قلب دفاع توپ خواهندزد. محمد انصاری و رامین رضاییان در سمت چپ و راست دفاعی بازی خواهندکرد. کمال کامیابی‌نیا هم به عنوان تنها هافبک دفاعی تیمش وظیفه‌ی تخریب بازی حریف را دارد. امید عالیشاه و فرشاد احمدزاده در سمت‌های چپ و راست جلوتر  از کمال و عقب‌تر از مسلمان در میانه زمین حضور خواهندداشت. محسن مسلمان هم به عنوان هافبک هجومی تکمیل کننده سیستم 442 لوزی پرسپولیس است. مهدی طارمی و علی علیپور هم دو مهاجم پرسپولیس در این بازی هستند. ترکیب شماتیک پرسپولیس به صورت زیر است.


مهدی طارمی      علی علیپور

محسن مسلمان
فرشاد احمدزاده                                                  امید عالیشاه
کمال کامیابی‌نیا

رامین رضاییان      مایکل اومانیا       لوکا ماریچ       محمد انصاری

الکساندر لوبانف


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-13 11:09:56
نظر دهید

۲ نظر
معین
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۸
یا زهرا
امید کوکبی
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
جای محسن بنگر خالیه واقعن.... زنده باد پرسپولیس :*
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر