فهرست
لایو از تحریریه آی اسپورت: کی قهرمان میشه؟
لایو از تحریریه آی اسپورت: کی قهرمان میشه؟

لایو از تحریریه آی اسپورت: کی قهرمان میشه؟

مهدی امیرپور:‌ دو حالت داره؛ یا شگفتی پیش میاد و جام به استقلال یا بچه های چغر ویسی میرسه  که شوکه کننده اس و نفس همه ما رو بند میاره.؛یا جام به پرسپولیس میرسه که این شگفتی بزرگتریه. تیمی که شونزدهم بود قهرمان میشه

علیرضا خطیبی: زندگی همیشه به امیده.امید رسیدن به چیزها و کسایی که خیلی ازت دورن ولی وقتی امید هست اصلا نمیفهمی دور بودن یعنی چی.همه چیز نزدیکه حتی اگه دوره چون امید هست حتی یه کوچولوش! زندگی امید استقلال!

نیلوفر کنگرانی:‌ سپاهان فصل گذشته را فراموش نکنید. مدعیان جنگیدند و آنها آمدند و قهرمان شدند. استقلال امسال هم همچین وضعیتی دارد. پس فعلا کری نخوانید. شاید همه چیز در لحظه آخر عوض شود.

محمد حسین عباسی: هشت بازی، شش شهر، هزار رویا. برای تماشاگرهای امروز غدیر و آزادی، این 90 دقیقه‌ها یک عمر طول می‌کشه. برای من که همیشه از ضرب المثل«کار را که کرد، آن‌که تمام کرد» متنفر بودم، دستاوردهای همه تیم‌ها در طول فصل درست به اندازه نتیجه امروز مهم خواهد بود. راهی که شروع شد، که ادامه پیدا کرد و به امروزِ جذاب رسید. قهرمانِ لیگ پانزدهم؟ شاید که پرسپولیس. باید که پرسپولیس!

حسام محسنیان: تماشای جام روی دست های برانکو یا ویسی خیلی تماشایی تر از نمایش آن توسط پرویز مظلومی است. همان قدر که رسیدن جام به دست های هانی یا بچه های اس.خوزستان شیرین تر از بالای سر بردنش توسط رحمتی و حنیف و حاج محمدی است. کپورچال در انتظار جام است. خوزستانی ها با نایب قهرمانی شون، قهرمان ترین تیم لیگ می شوند.

ناصر نامدار: بوی قهرمانی پرسپولیس میاد. حتی بدون نیاز به گل شماری. همه چیز این فصل شبیه فصل هفتم و این تیم شبیه تیم قطبیه. حتی با نشونه‌های ماورایی خیلی بیشتر از اون موقع. به نظرم ته دل خیلی از اهالی فوتبال قهرمانی پرسپولیسو می‌خواد. حتی اونایی که طرفدار پرسپولیس نیستن. به نظر این میل مهارنشدنی کار خودشو خواهد کرد. ساعت 19:50 دقیقه پرچم پرسپولیس بالاست.

رامین طبرسی:‌ کارمان خیلی سخت شده. تقریبا غیر ممکن. اما امروز دلم را به دو کلمه خوش کرده ام: معجزه و امید. اینکه پرسپولیس و استقلال خوزستان شکست بخورند و استقلال ببرد تا قهرمانی به تیم محبوبم برسد اما قهرمانی استقلال خوزستان هم می تواند گزینه خوبی باشد و امیدوارم که ویسی پرسپولیسی بتواند قهرمانی را به یک استقلال برساند.

محمد امین صادقی: اینکه امروز در خوزستان جشن به پا میشه یا در تهران یا حتی قم به نظرم دیگه چندان اهمیتی ندارد. مهم یک لیگ جذاب و پویا بود که محقق شد. اما ترس از اینکه در صورت قهرمانی پرسپولیس و محبوبیت رو به افزایش برانکو باعث بشه که مدیران ورزش و فوتبال ایران دچار این توهم بشوند که حالا بهترین گزینه برای خلاص شدن از دست کی‌روش را در دسترس دارند تمام جذابیت های لیگ پانزدهم را برای آدم تلخ می‌کنه. تصور اینکه با یک حماقت در آستانه مقدماتی جام جهانی هم کی‌روش را از دست بدیم هم تیم خوبی که برانکو داره در پرسپولیس می سازه عقیم بمونه و هم جام جهانی برباد بره خیلی وحشتناکه.

سامان افزا: ای کاش می‌شد مثل فیلم‌های فرهادی، پایان لیگ این فصل برای تعیین قهرمان باز می‌موند. جام قهرمانی هم کاملا شایسته‌ی  تیم گمنام و غالبا لیگ یکی ویسی هست و هم تیم شگفت‌انگیز برانکو. به سختی قهرمانی پرسپولیس رو انتخاب می‌کنم. پرکشیدن 24، حضور در انتهای جدول، جنجال‌های بی‌پایان سوشا، جشن قهرمانی 100 هزار نفری در آزادی و بعد هم در کپورچال و ... دلایل انتخابم هست. یکنواختی روند استقلال خوزستان تا رسیدن به قهرمانی رو دوست دارم اما سقوط آزاد و بعد هم حرکت صعودی پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی برام جذاب‌تره. در هر صورت قهرمانی هر دو تیم، پایانی خوش برای بهترین لیگ تاریخ فوتبال ایرانه.

نستوه بزرگی: تیم برنده که جشن قهرمانیش رو میگیره، ولی اگه امروز تهران یا خوزستان باشم، آخر بازی میمونم و واسه تیم بازنده ام دست میزنم چند ماه قبل هممون فکر میکردیم هفته آخر، جدول لیگ یه جور دیگه باشه.
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-13 12:26:14
نظر دهید

۶ نظر
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۱۳
جمع کنید این امام زاده ۲۴ رو
امید کوکبی
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
از دید ما پرسپولیس تا اینجا هم قهرمان است... این نتیجه آخر هم نظر ما را تغییر نمی کنه... با این حال امیدواریم به قهرمانی :*
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
سردبیر سایت استقلالیه، قشنگ معلومه که لر فهرمانی پرسپولیس ناراحته
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۲
داورا توشورشون جام رو به سرخابی ندن استقلال خوزستان قهرمانه
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۳۶
اس اس خوزستان قهرمانه... زنده باد خوزستان زنده باد ایران
مرید نیلوقر کنگرانی
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۵۳
نیلوقر لیگ نموم می شه امروز، شما دیگه اینجا چیزی نمی نویسید؟ تا کی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر