فهرست
«بازگشت» مظلومی/ ترکیب برنده برابر صبا
«بازگشت» مظلومی/ ترکیب برنده برابر صبا

«بازگشت» مظلومی/ ترکیب برنده برابر صبا

ترکیب استقلال برای بازی هفته پایانی برابر صبا، همان ترکیب برنده ای است که این تیم را پس از شکست دربی نه تنها دوباره به کورس برگرداند که حتی صدرنشین هم کرد. مظلومی درحالی ترکیب «برنده» اش در بازی برابر فولاد و سایپا را دوباره روانه زمین بازی با صبا کرد که در مهمترین بازیهای تیمش در نیم فصل دوم با تغییر دادنش عملا جام را از استقلال گرفت.

در دربی و درحالیکه همه منتظر بازی کردن اسماعیلی و برزای بودند، خرسندنیا و برهانی وارد ترکیب اصلی شدند و بدون انجام دادن کار خاصی (خرسندنیا فقط پشت سر بازیکن پرسپولیسی صاحب توپ می دوید و برهانی بهترین فرصت گلزنی استقلال را با ضربه ای عجیب و غریب در موقعیتی تقریبا تک به تک به اوت فرستاد و حتی کمک داور را هم فریب داد که کرنر گرفت) بیشتر به سود رقیب کار کردند تا تیم خودی.

برابر فولاد اسماعیلی و برزای از ابتدا بازی کردند و باعث شدند تیم مظلومی با برتری 3 بر صفر به لیگ برگردد. این دو نفر در ترکیب اصلی بازی با سایپا هم بودند و استقلال بعد از این بازی و پیروزی 2 بر یک صدرنشین شد.

برابر تراکتورسازی اما ناگهان مظلومی (و البته به احتمال فراوان، مجید صالح) دوباره «خودش» را نشان داد. برزای بیرون نشست و حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد درحالیکه شعبانلوی جوان و کریمی به زمین آمدند و البته تعویض سوم هم پس انداز شد. استقلال این بازی را باخت و عملا قهرمانی را از دست داد.

حالا دوباره برزای و اسماعیلی در ترکیب اصلی حضور دارند و استقلال به جز یک نفر (عمران زاده جانشین حاج محمدی شده است) از همان ترکیب برنده بازی فولاد و سایپا استفاده می کند. آیا این ترکیب که استقلال را بعد از شکست دربی، زنده کرد می تواند یک بار دیگر معجزه ای بکند؟
     
آی اسپورت
2016-05-13 16:18:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر