فهرست
خسوس یا سوشا/ مسئله این است
خسوس یا سوشا/ مسئله این است

خسوس یا سوشا/ مسئله این است

استقلال خوزستان با 57 امتیاز قهرمان شد. پرسپولیس هم درست به همین اندازه امتیاز جمع کرده بود. اما تفاوت را درون دروازه دو تیم رقم زد. خسوس یا سوشا، مسئله این بود؟
مرد برزیلی تمام بازیهای فصل درون دروازه استقلال خوزستان ایستاد، 17 کلین شیت کرد و تنها در یک بازی بیش از یک گل خورد (برابر پرسپولیس در دور برگشت) ولی سوشا و رفقایش هرگز اطمینان را به استراتژیک ترین قسمت زمین پرسپولیس هدیه نکردند. سوشا به علاوه ایمان صادقی به علاوه الکساندر لوبانوف برابر بود با 34 گل خورده و این یعنی پرسپولیس صاحب بدترین خط دفاعی فصل بین 9 تیم اول جدول است درحالیکه دروازه استقلال خوزستان تنها 14 بار باز شد و دیگر تیمی در این فصل نداشتیم که کمتر از 20 گل خورده باشد.
از خسوس چند نمایش درخشان در ذهن داریم (مثلا رفت و برگشت برابر ذوب آهن که باعث شد تیم ویسی هم قهرمان نیم فصل شود و هم قهرمان فصل) ولی از دروازه بان های پرسپولیس چیزی جز گلهای خنده دار و اشتباهات مرگبار (مکانی و گلی که در دربی برگشت از انصاری خورد، لوبانوف و گل دومی که از گسترش فولاد خورد و صادقی در تمامی دقایق حضورش درون دروازه با ثبت رکورد 8 گل خورده در 270 دقیقه) در ذهن کسی نیست. این 3 نفر روی هم تنها 10 کلین شیت داشتند.
قصه قهرمانی لیگ پانزدهم را ساده تر از همیشه می توان شرح داد؛ تیم ویسی قهرمان شد چون خسوس را داشت و تیم برانکو قهرمان نشد چون سوشا و بقیه را داشت.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-13 19:39:33
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
ممنون برانکوی عزیز،ایشالا فصل یعد قهرمانیم، برای فصل بعد با وجود بازگشت ماهینی و کنعانی زادگان از تیم درپیت مل مل ،فقط به یه دروازه بان خوب احتیاج داریم از بین بیرانوند مظاهری و خسوس، و دیگه هیچ بازیکنی نمیخوایم ، البته امیدوارم از کادر مدیریت استقلال سید خان ٤ سوراخه و کادر فنی با حضور بزرگانی از جمله منصورخان پورحیدری و پرویزخان عزیز و فرزاد مجیدی و از کادر بازیکنان این تیم بازیکنانی از جمله حنیف با تعصب، امین حاج محمدی عزیز،جابر انصاری بزرگوار،آرش خان اسطوره، خرسند نیای عزیز ، میلاد لامبورگینی، پروپیج و شهباز اقای گل حفظ بشن،الهی آمین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر