فهرست
توپالیدیس:استراتژی مان مقابل داور جواب نداد
توپالیدیس:استراتژی مان مقابل داور جواب نداد

توپالیدیس:استراتژی مان مقابل داور جواب نداد

آی اسپورت- یوانیس توپالیدیس تیمش تا پیش از پنالتی مشکوکی که گرفته شد بازی بسیار خوبی انجام داد و توانست مقابل پرسپولیس ایستادگی کند اما یک پنالتی اشتباه همه چیز را عوض کرد. شاید اگر آن پنالتی گرفته نمی‌شد راه‌آهن تیم خوشحال میدان بود. او در مورد بازی گفت:« ما از ابتدا می دانستیم که مقابل تیمی قدرتمند مثل پرسپولیس بازی می کنیم. دیروز درکنفرانس خبری گفتم که فوتبال مثل بسکتبال نیست و ما برنامه ریخته بودیم که تا دقایق پایانی بازی صفر بر صفر پیش برویم و بعد ریسک کنیم و برای گلزنی تلاش کنیم.استراتژی ما خوب کار کرد و وقتی صفر بر صفر بودیم بهادر عبدی موقعیت خوب به دست آورد که نتوانست بهتر استفاده کند. ما می دانستیم  که وقتی بازی صفر بر صفر است پرسپولیس باز بازی می کند. و  ما می توانستیم از این شرایط استفاده کنیم و گلزنی کنیم. ما مدت هاست که روی ضربات ایستگاهی پرسپولیس کار کردیم و دیدید که آنها نتوانستند از موقعیت استفاده کنند. استراتژی ما خوب بود ولی جلوی داور خوب کار نکرد.»
سرمربی راه‌آهن در مورد پنالتی‌ای که علیه تیمش گرفته شد گفت:« همیشه ری هاگل به من می گفت وقتی داور مطمئن است که پنالتی رخ داده پنالتی می گیرد ولی وقتی مطمئن نیست پنالتی نمی گیرد. چرا داور پنالتی گرفت. آن هم در وقتی که مطمئن نبود. آن قدر پرسپولیس تیم بزرگی است که اگر از تماشاگران پرسپولیس هم می پرسیدید آنها این پنالتی را نمی خواستند چون آنها تیم بزرگی هستند و به این حمایت ها نیازی ندارند. من در رختکن از بازیکنان تشکر کردم زیرا در برابر 120 هزار نفر مثل شیر بازی کردند. همه درباره راه آهن صحبت می کنند. ما وقتی تیم را در دست گرفتیم این تیم در شرایط دشواری بود. باید از بازیکنان تشکر کنم.  از مالک باشگاه، بازیکنان و سایرنفرات و مدیر رسانه ای تیم تشکر می کنم. تمام کمک های همه آنها به خاطر محبت هایشان بود. من تمام استراتژی خود را گذاشته بودم و برنامه ریخته بودیم تا در لیگ بمانیم. اما داور کاری کرد که ما شانس خود را از دست دادیم. ما گل دوم را به این خاطر خوردیم که پنالتی به ناحق گرفته شد و تمرکز خود را از دست دادیم. وقتی از پرسپولیس گل بخوریم خیلی سخت است که گل بزنیم.»
 توپالیدیس اعتراف می‌کند که استراتژی‌اش در این بازی دفاعی بود:« استراتژی ما این بود که دفاعی بازی کنیم و در انتهای بازی گلزنی کنیم. باید دفاع می کردیم و چاره ای جز این نداشتیم. هر تیمی باشد این گونه بازی می کند. این مساله اصلا فنی نیست که بگویید چرا دفاع کردیم. ما حتی یک تماشاگر هم نداشتیم و باید دفاع می کردیم.»
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-13 19:45:58
نظر دهید

۲ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
به خدا خدا اون بالاست..لنگ تا اینجا با داوری اومده بود بالا .. با نفوذ تو فدراسیون. وتغییر زمان و مکان بازی هاش. اما خدایی هست.....................
در حق راه اهن ظلم کردن
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۴۳
خدا… آخه ترک خر تو خدارو هم میشناسی؟ شمادیگه حرف از خدانزنید چون اصلا بهش اعتقادندارید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر