فهرست
هشداری که جدی نگرفتند؛ تفاضل گل بلای جان پرسپولیس شد
هشداری که جدی نگرفتند؛ تفاضل گل بلای جان پرسپولیس شد

هشداری که جدی نگرفتند؛ تفاضل گل بلای جان پرسپولیس شد

آی اسپورت - درست از وقتی جدول مسابقات لیگ برتر اضافه شدن پرسپولیس به جمع مدعیان قهرمانی را احساس کرد یک هشدار جدی به کادر فنی این تیم داده شد. اینکه تفاضل گل پرسپولیس پایین است و با ادامه این روند احتمال اینکه پرسپولیس به خاطر این مساله قهرمانی را از دست بدهد وجود دارد. اما این هشدار جدی گرفته نشد و ضعف خط دفاعی و ضعف مفرط دروازه بان‌های این تیم جبران نشد.
امروز تراژدی رخ داد و پرسپولیس علیرغم برد در آخرین بازی قهرمانی را به 3 تفاضل گل واگذار کرد. تفاضل گلی که در همین چند بازی آخر می‌شد بهتر شود. مثلا گل‌هایی که سوشا در بازی با نفت خورد یا گلی‌هایی که لوبانف در بازی با گسترش دریافت کرد. تلخی این ناکامی قطعا تا مدت‌ها در ذهن پرسپولیسی ها خواهد ماند. چرا که همه این خطر را احساس می‌کردند اما کاری برای رفع آن انجام نشد.  

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-13 20:07:35
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۷
ممنون برانکوی عزیز،ایشالا فصل یعد قهرمانیم، برای فصل بعد با وجود بازگشت ماهینی و کنعانی زادگان از تیم درپیت مل مل ،فقط به یه دروازه بان خوب احتیاج داریم از بین بیرانوند مظاهری و خسوس، و دیگه هیچ بازیکنی نمیخوایم ، البته امیدوارم از کادر مدیریت استقلال سید خان ٤ سوراخه و کادر فنی با حضور بزرگانی از جمله منصورخان پورحیدری و پرویزخان عزیز و فرزاد مجیدی و از کادر بازیکنان این تیم بازیکنانی از جمله حنیف با تعصب، امین حاج محمدی عزیز،جابر انصاری بزرگوار،آرش خان اسطوره، خرسند نیای عزیز ، میلاد لامبورگینی، پروپیج و شهباز اقای گل حفظ بشن،الهی آمین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر