فهرست
دایی: قهرمانی پرسپولیس در بازی با نفت از دست رفت
دایی: قهرمانی پرسپولیس در بازی با نفت از دست رفت

دایی: قهرمانی پرسپولیس در بازی با نفت از دست رفت

آی اسپورت-علی دایی باز هم نتوانست مقابل استقلال برنده شود تا نوارناکامی‌هایش مقابل این تیم ادامه داشته باشد.اگرچه تیم او به خصوص در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد و با درخشش رحمتی از سه امتیاز بازماند. او در مورد بازی گفت:« فکر می کنم بازی امروز را باید در همان نیمه اول با نتیجه 3-0 یا 4-0 تمام می کردیم و این از بدشانسی ما بود.فصل خیلی سختی بود. به بچه ها خسته نباشید می گویم. به کسانی که کنارمان بودند و خسته نباشید می گویم و کسانی که ما را تنها گذاشتند را به خدا واگذار می کنم. نسبت به دو سال قبل بهتر نتیجه گرفتی و با توجه به همه موانع موجود نتایج بدی نگرفتیم. اگر فوتبالی نگاه کنید و شرایط ما را توجه کنید؛ امروز باید جزو سقوط کننده ها می بودیم اما به راحتی در لیگ بودیم. فوتبال نیمه اول ما نشان داد چقدر پیشرفت کرده ایم. از تمام کسانی که کنار ما بودند دستشان را می بوسم و انشا.. آرزوی سلامتی برای شما و باشگاه صبا در سال های آتی دارم.
وی درباره ادامه یا قطع همکاری با صبا گفت:« مالک این تیم کیست؟ یکسال است آقایی آمده تا این تیم را حمایت کند اما متاسفانه وسط راه رفت. فوتبال جای این کارها نیست. اصلا فلسفه آمدن این آقایان چیست؟ برای چه آمدند و برای چه رفتند؟ خودم جواب آن را می دانم و اگر لازم بود می گویم. متاسفانه این افراد بدون گزینش کردن و اینکه ایا فوتبال است یا می تواند تعهدات را انجام دهد یا خیر به این تیم آمدند. خبرنگاران می آیند مصاحبه هایی می گیرند که خیلی حرفهایش کذب است. مدیر عامل را جلوی مربی و مربی را جلوی بازیکن قرار می دهند. ببینید فلسفه آمدن این آقایان چیست؟تا تکلیف این تیم مشخص شود نمی توانم هیچ چیزی بگویم. باید ببینیم مالک تیم چه کسی خواهد شد. باید ببینیم هدف گذاری شان چیست. مطمئنا با شناختی که دارم می توانیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم. اما هیچ چجیز مشخص نیست.»
دایی در پایان درباره قهرمانی استقلال خوزستان گفت:« به نظر من استقلال خوزستان شایسته بود. آنها همیشه بالای جدول بودند و کمترین گل خورده را داشتند. به آنها تبریک می گویم. من دو هفته قبل با ویسی صحبت می کردم. از اول شانس ایشان را بیشتر می دانستم. آنها شایسته بودند. پرسپولیس باید دو سال پیش قهرمان می شد. آن سال هیچ حمایتی نشدیم. امسال هم قهرمانی در بازی با نفت از دست رفت. حتی اگر مساوی می کردند قهرمان می شدند. متاسفانه در آن مسابقه قهرمانی را از دست داد.»
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-13 20:07:10
نظر دهید
۱ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۲
به خدا خدا اون بالاست..لنگ تا اینجا با داوری اومده بود بالا .. با نفوذ تو فدراسیون. وتغییر زمان و مکان بازی هاش. اما خدایی هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر