فهرست

نگرانی بزرگ استقلال: رحمتی محروم می شود؟

آی اسپورت - استقلالی ها در آستانه فینال جام حذفی یک نگرانی بسیار بزرگ دارند. اینکه ممکن است در بازی مقابل ذوب آهن مهدی رحمتی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشته باشند.
خبرآنلاین درباره این ماجرا نوشته: ؛ اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در جلسات شان با دیدن گزارش داور بازی و ناظران مسابقه استقلال و تراکتورسازی، مهدی رحمتی را برای رفتارش در بازی با تراکتورسازی در ارتباط با امیر قلعه نویی مقصر شناخته اند. اگرچه رحمتی برای دفاع از خود لایحه ای نداده و قطعا حرف هایی دارد اما در حکمی که بدون استماع حرف های رحمتی صادر شده است برای این دروازه بان محرومیتی 3 جلسه ای در نظر گرفته شده است. محرومیتی که رحمتی را از فینال جام حذفی محروم می کند.
خبری که بی شک بدترین خبر دنیا برای استقلالی هاست. البته حضور دبیرکل فدراسیون در مکزیک سبب می شود چند روزی این حکم در کمیته انضباطی باقی بماند و البته با افزایش فشارهای رسانه ای ، استقلالی ها که بدون رحمتی کاری دشوار در فینال حذفی خواهند داشت ، می توانند امیدوار باشند مهدی تاج در این حکم دخالت کند ومانع از اجرایش برای جام حذفی شود.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-14 07:07:46
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۷:۴۶
لنگیا دیدن خودشون هیچی نشدن, میخوان واسه استقلال حاشیه سازی کنن, زرشک
مشروح
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
اتفاقا استقلالیها هیچ نگرانی ندارند چون کمیته انضباطی بارها برادریش رو برای استقلال اثبات کرده و این بار هم فوقش دو میلیون جریمه نقدی می کنند ! البته اگه همین اتفاق برای سوشا و بازیکنان پرسپولیس میفتاد در اولین فرصت 5 جلسه محرومشون می کردند!
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
قطعا استقلال مثل همیشه به کمک فدراسیون امیدواره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر