فهرست
قابل توجه بهانه‌جویان؛ آبی‌های اهواز با چقدر پول قهرمان شدند؟
قابل توجه بهانه‌جویان؛ آبی‌های اهواز با چقدر پول قهرمان شدند؟

قابل توجه بهانه‌جویان؛ آبی‌های اهواز با چقدر پول قهرمان شدند؟

آی اسپورت - شاگردان عبدالله ویسی با شکست ذوب آهن در ایستگاه پایانی لیگ‌برتر با پرسپولیس در صدر جدول هم امتیاز شدند اما تفاضل گل بهتر این تیم خوزستانی نسبت به پرسپولیس، موجب قهرمانی شاگردان ویسی شد. چند روز پیشتر قهرمانی لستر سیتی در لیگ برتر جزیره با هزینه بسیار کم نسبت به تیم‌های متمول انگلیسی، موجب امیدواری بیش از حد هواداران اهوازی برای قهرمانی شد.
استقلال خوزستان هم در لیگ پانزدهم دست به خانه تکانی زد و با جذب جوان‌های جویای نام، توانست ضمن کاهش هزینه‌های خود، قهرمانی را هم کسب کند؛ قهرمانی که موجب معرفی استعداد‌های‌ ناب خوزستان به فوتبال ایران شد و یک بار دیگر نشان داد همیشه تیم‌هایی که بیشتر هزینه کنند، قهرمان نمی‌شوند.
این تیم خوزستان با هزینه‌ای در حدود ۵,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان که در مقایسه با هزینه‌ تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، ذوب آهن بسیار ناچیز است، در سکوی نخست لیگ برتر ایستاد. استقلال خوزستان پس از راه آهن و استقلال اهواز کمترین هزینه را در لیگ‌برتر داشت و همین موضوع شگفتی خوزستانی‌ها را برجسته‌تر کرده است.
 این قهرمانی قطعا معادلات زیادی را به هم زد. دیگر مربی‌ها و مدیران باشگاه‌ها نمی‌توانند بودجه کم و استفاده از بازیکنان جوان را به عنوان دلایل ناکامی خودشان مطرح کنند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-14 09:58:16
نظر دهید
۱ نظر
مهدی
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
کل بودجه ی این تیم به اندازه ی کادر فنی یا دوتا از بازیکنان استقلال و پرسپولیس نیست!!! به خدا خجالت داره!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر