فهرست
کارشناسی: هیگوایین در فکرِ چلسی
کارشناسی: هیگوایین در فکرِ چلسی

کارشناسی: هیگوایین در فکرِ چلسی

آی‌اسپورت – هیگوایین بهترین فصلِ فوتبالش را با ناپولی طی کرده و در 34 بازیِ سریِ آ، 33 گل زده است و با اختلافِ بسیار زیادی نسبت به کارلوس باکا در صدرِ جدولِ گلزنانِ لیگ قرار دارد. اما کاپوکانونیره‌یِ سریِ آ با توجه به سرِ کار آمدنِ آنتونیو کونته در چلسی، از انتقال به استمفورد بریج، اگر شرایطِ موردِ نظرش پیش بیاید استقبال خواهد کرد. یکی از این شرایط بازگشتِ احتمالیِ دیگو کاستا به اتلتی است. کاستا که فصلِ پیش یکی از کلیدی‌ترین مهره‌هایِ چلسی برایِ رسیدن به مقامِ قهرمانی بود، این فصل افتِ شدیدی، به خصوص در دورانِ مورینیو داشت و کلا 12 گل بیشتر در لیگِ برتر نزده است. گیوم بلگه در این باره می‌گوید: «گونزالو هیگوایین یکی از اهدافِ چلسی برایِ تابستان است و فکر کنم حدود 37 میلیون پوند برایشان خرج بردارد. هیگوایین خیلی جدی به این انتقال فکر می‌کند، انتقالی که احتمالا باید با رفتنِ دیگو کاستا و بازگشتِ احتمالی‌اش به اتلتیکو مادرید همراه باشد.»
البته بازگرداندنِ کاستا به تیمی که باهاش قهرمانِ لا لیگا شد و به فینالِ چمپیونز لیگ رسید از نظرِ مالی برایِ اتلتی کارِ ساده‌ای نیست: «دیگو سیمئونه به باشگاهِ اتلتیکو مادرید گفته فقط سه بازیکن می‌خواهد: دیگو، کاستا و دیگو کاستا. سیمئونه تلاشِ زیادی خواهد کرد تا کاستا به اتلتی بازگرداند، اما موانعی سر راهِ این انتقال است. از جمله اینکه کاستا باید حقوقی کمتر از چیزی که الان در چلسی دریافت می‌کند را قبول کند و اتلتی هم قادر نیست پیشنهادِ خیلی بالایی برایِ پس گرفتنِ کاستا بدهد. به هر حال باید احتمالِ این انتقال را مد نظر داشته باشیم چون اتلتی به شدت به آن علاقه‌مند است.»
اما غیر از کاستا، ادن ازار، دیگر ستاره‌یِ فصلِ پیشِ چلسی است که این فصل افتی وحشتناک داشته و احتمالِ رفتنش از تیم به گوش می‌رسد. گویا مقصدِ اولِ ازار لا لیگا خواهد بود، اما این انتقال هم به شرایطی دیگر بستگی دارد: «پاریس سن ژرمن دارد برایِ خریدِ کریستیانو رونالدو تلاش می‌کند. اگر رونالدو برود، احتمالِ انتقالِ ازار به برنابئو خیلی بالا می‌رود. اما اگر رئال و پاریسی‌ها به نتیجه نرسند، رئال مجبور است قراردادِ رونالدو را تمدید کند و در این شرایط ازار دیگر هدفِ اصلی‌شان نخواهد بود و نیاز به مهره‌هایِ دیگری پیدا خواهند کرد. فعلا وضعیت پیچیده و نامشخص است.»
 
 
     
آی اسپورت
2016-05-14 11:05:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر