فهرست
استتوس یک استقلالی؛ چه خبر از سردبیر روزنامه پیروزی؟
استتوس یک استقلالی؛ چه خبر از سردبیر روزنامه پیروزی؟

استتوس یک استقلالی؛ چه خبر از سردبیر روزنامه پیروزی؟

1- حالا که لیگ تموم شد و شکر خدا پرسولیس قهرمان نشد باید اعتراف کرد که فوتبالی فراتر از سطح ایران بازی کردن. بسیار هولناک و فوق العاده بودن و این تلنگری است به همه ما که چقدر با برانکو نامهربون بودیم بعد از جام جهانی 2006. یه مربی شایسته که می تونست سال ها تیم ملی ما رو تو آسیا بیمه کنه. کاش استقلال هم یه تکونی به نیمکت بی مایه ش بده....

2-  فوتبال و استقلال و چند تا تیم خارجی دلخوشی و سرگرمی من و امثال منه... با افتخار تمام استقلالی هستم و استقلالی دنیا رو ترک خواهم کرد.

3-  این حسرت دنباله دار قهرمانی لیگ نوش جون حسین قدوسی سردبیر پیروزی که یه تنه می تونه با توهماتش فضای هواداری رو به لجن بکشه... در چه حالی استاد اعظم؟

پیمان مقدم
۱ ۶  
آی اسپورت
2016-05-14 11:31:19
نظر دهید
۶ نظر
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
واقعا این قدوسی تعادل روانی نداره
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
456-654 4 و 6 کم بود 5 هم اضافه شد 5 امتیاز پایین سرورتون پرسپولیس هستید
مهدی
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۲۷
خدا جای حق نشسته ، بهشت و جهنم تو این دنیا هم هست!!! روزنامه پیروزی جواب شارلاتان بازی ها و لجن پراکنی هاشو گرفت!!!بد جوری هم گرفت
مهدی
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
آقای 456 اگر ملاک اختلاف امتیاز این دو تیمه ، که اوضاعتون خیلی خیطه!!!چون اگر جدول سالهای قبل رو ببینی ، استقلال تا 24 امتیاز هم بیشتراز پرسپولیس فصل رو به پایان رسونده!!!یه نگاه به جدول فصل 90-91 بنداز!!!پس 24 تایی ها!!!!!!!!!!!
۱
مشروح
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۵۸
والا ما که هر چی می بینم روزنامه استقلال جوان نه تنها چیزی از توهم کم نداره بلکه یه چیزهایی هم اضافه داره ! پس این طرفو دیدی اون طرف رو هم لطفا ببین!
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۱۷
روزنامه استقلال جوان خیلی خیلی خیلی وضعش نسبت به پیروزی بهتره, ولی استقلال ج ان هم زرده ولی نه در حد پیروزی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر