فهرست
رضا عنایتی: امسال سخت ترین رقابت را برای آقای گلی داشته ام / کریم هم می تواند کفش طلا را ببرد / اقای گل هم نشدم خیلی مهم نیست
رضا عنایتی: امسال سخت ترین رقابت را برای آقای گلی داشته ام / کریم هم می تواند کفش طلا را ببرد / اقای گل هم نشدم خیلی مهم نیست

رضا عنایتی: امسال سخت ترین رقابت را برای آقای گلی داشته ام / کریم هم می تواند کفش طلا را ببرد / اقای گل هم نشدم خیلی مهم نیست


آی‌اسپورت‌ ـ رضا عنایتی مهاجم تیم فوتبال صبای قم که همچنان به همراه چند بازیکن دیگر به دنبال آقای گلی در لیگ برتر است رقابت امسال برای رسیدن به مقام آقای گلی سخت ترین رقابت خود در این چند سال اخیر می‌ داند.
چقدر برای چهارمین آقای گلی آن هم در 37 سالگی انگیزه داری؟
من همیشه برای هر کاری انگیزه خاص خودم را دارم مطمئنا برای رسیدن به این عنوان هم تمام تلاش خودم را می‌ کنم و خیلی خوشحال خواهم شد که آقای گل این دوره لیگ برتر شوم. اما این را هم باید بگویم که اگر به این عنوان دست پیدا نکنم خیلی ناراحت نمی‌ شوم.
برای چهارمین بار در آستانه آقای گل شدن قرار داری فکر می‌ کنی سخت ترین مرتبه کدامیک از آنها بوده است؟
فکر می‌ کنم امسال نسبت به دوره های قبل شرایط ویژه تر و سخت تری است و چهار، پنج نفر می‌ تواند به آقای گلی برسند. اما در دوره های قبلی از چهار، پنج هفته مانده به انتهای لیگ آقای گل شدن من حتمی بود، امسال وضعیت جدول لیگ هم همین طور است و تا آخرین هم تکلیف قهرمان لیگ مشخص نشده. به همین دلیل من فکر می‌کنم امسال سخت ترین سال برای رسیدن به مقابل آقای گلی است.
فکر می‌ کنید کدامیک از رقبایتان بیش از سایرین شما را تهدید می‌ کند؟
تمامی رقبای من بازیکنان بسیار خوبی هستند. کریم انصاری فرد بازیکن جوان آینده دار و بسیار باهوشی است، مهرداد بایرامی هم بازیکنی جوان و بسیار کوشاست همچنین رضا نوروزی هم بسیار فرصت طلب است. هر کدام این ها می‌ توانند به مقام آقای گلی برسند.
با توجه به اینکه بازی آینده تیم شما با سایپاست فکر نمی‌ کنی نسبت به رقبای خود کار راحت تری در پیش دارید؟
مطمئنا اینطور نخواهد بود زیرا در لیگ برتر بازی راحتی نداریم و این بازی به دلیل اینکه هر دو تیم استرس خاصی ندارند و فوتبال خودشان را ارائه می‌ دهند برای گلزنی سخت تر خواهد بود.
چه نظری درباره بازی آخر صبا دارید؟
در این بازی باید بتوانیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم و بر تیم خوب سایپا پیروزی شویم تا بتوانیم رتبه تک رقمی در انتهای لیگ کسب کنیم. اما مطمئنا بازی سختی خواهد بود.
وضعیت صبا در لیگ امسال به چه صورت بود؟
وضعیت ما بسیار نابسامان و سخت بود و ما از لحاظ مالی و امکانات بسیار ضعیف بودیم. مسئولان اگر بخواهند تیم داری کنند باید به فکر هزینه های آن هم باشند و اگر بخواهد شرایط به این صورت ادامه داشته باشد بهتر است که تیم را واگذر کنند. امسال برای من یکی از بدترین سال های ورزشی ام بود.
از چه کسی می‌ توان به عنوان پدیده لیگ نام برد؟
لیگ ما پدیده های زیادی داشت اما باید این را بگویم متاسفانه کسانی که در فوتبال ما ظهور می‌ کنند اینقدر زود در مطبوعات و صداوسیما بزرگ می‌ شوند که خیلی زود به سمت نابودی می‌ روند. ما در فوتبالمان نمی‌ توانیم کسی را پرورش بدهیم به طوری که بتوانیم چند سال از آن استفاده نماییم و هر کس که در این فوتبال مطرح می‌ شود بعد از دو، سه سال دچار افت محسوسی می‌ گردد. شاید این مسئله به این برمی گردد که خیلی از بازیکنان جنبه این را ندارند که در مطبوعات به آنها بپردازند.

     
آی اسپورت
2014-04-08 21:16:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر