فهرست
کری خوانی یک رشتی پس از سقوط ملوان؛ شیرینی پخش نمی‌کنم
کری خوانی یک رشتی پس از سقوط ملوان؛ شیرینی پخش نمی‌کنم

کری خوانی یک رشتی پس از سقوط ملوان؛ شیرینی پخش نمی‌کنم

آی اسپورت- بعد از سقوط داماش به لیگ یک بازیکنان ملوان بالا و پایین می پریدند و تماشاگر هاش شادی می کردند. این سرنوشت محتوم تیم های استانی هست که توش صنعت و تجارت ورشکسته است و دریا و جنگل و کوه های سرسبزش،تداعی کننده بهشت برای مسوولین کویر نشین ایران است. من نه بالا پایین می پرم و نه شیرینی پخش می‌کنم و نه خوشحالم. فقط نظاره می‌کنم و تسلیت می گم.


سروش علیزاده/ متولد و بزرگ شده رشت
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-14 11:49:43
نظر دهید
۵ نظر
بهزاد
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
واقعا ملوان حقش بود بیفته . بزارید یکم به خودشون بیان دست از این فوتبال زشت و کند بردارن . فوتبال که چه عرض کنم ضد فوتبال . رکورد نتیجه 0-0 رو تو دنیا شکستند امسال ملوانان
گپور چال بیقراره
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۴
مازیار و پژمان کجاناون طرف تابوت بیفته پرسپولیسها خفه میشن
ملوانی
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۳
بازیکن ها که یادم نمیاد بالا پایین پریده باشند ولی تماشاگرهای ملوان خوشحال بودند چون تماشاگرهای تیم رشتی که اون وقتها اسمش داماش بود بدترین فحاشی ها رو توی استادیوم و فضای مجازی انجام میدادند حتی به بازیکن هایی که سالها دیگه تو ملوان نبودند و فقط اصالت انزلی چی داشتند یا زمانی تو ملوان بازی کرده بودند .
به هر حال ملوان به خاطر شرایط بد مالی و مدیریتی سقوط کرد که چیز عجیبی نیست و توقعش رو داشتیم مثل تیم شهر باران(داماش سابق) که به لیگ دو سقوط کرد .
امیدوارم هر دو تیم سر وسامانی پیدا کنند و به لیگ برتر برگردند و البته سایت زرد شما هم اونقدر بازدید کننده داشته باشه تا مجبور نباشید پست های اینقدر آبکی بزارید
مشروح
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
واقعا این تیم چه جوری از مرحوم قایقران به یک بزن بهادر به نام مازیار زارع رسید؟
مشروح
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
و البته نقش قلعه نویی که سربازهای خوبو جذب تراکتور کرد تا دست ملوانیها خالی بشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر