فهرست
مکوندی : مردم مسجدسلیمان به حق شان رسیدند / برای لیگ برتر خودمان را به شرایط می رسانیم
مکوندی : مردم مسجدسلیمان به حق شان رسیدند / برای لیگ برتر خودمان را به شرایط می رسانیم

مکوندی : مردم مسجدسلیمان به حق شان رسیدند / برای لیگ برتر خودمان را به شرایط می رسانیم

آی اسپورت - بهروز مکوندی سرمربی نفت مسجد سلیمان در مصاحبه ای اختصاصی با آی اسپورت از صعود تیمش به لیگ برتر می گوید . او به هنگام مصاحبه روی دوش مردم مسجدسلیمان بود! 

بازی برابر آلومینیوم هرمزگان و صعود به لیگ برتر چطور بود؟
اول از همه باید از همه مسئولین تیم و همه مردم خوب مسجدسلیمان که ما را تنها نگذاشتند و همراه تیم در بندرعباس حاضر بودند تشکر کنم. امروز توانستیم بازی قابل قبولی انجام دهیم و در برابر تیم آلومینیوم هرمزگان به پیروزی برسیم، در اکثر دقایق بازی استرس بر بازیکنان ما حاکم بود بنابراین آنها نمی‌ توانستند بازی همیشگی خود را انجام دهند اما با وجود استرس هم توانستیم بازی خوبی انجام دهیم و توانستیم با گلی که به ثمر رساندیم در ادامه بازی کنترل بازی را در دست داشته باشیم و صعود خود را بدون هیچ اما و اگری به لیگ برتر قطعی کنیم. در این بازی حتی دو موقعیت گلزنی دیگر هم داشتیم که اگر بازیکن دقت می‌ کردند می‌ توانستیم با نتیجه بهتری به پیروزی برسیم. با این حال هدفمان صعود به لیگ برتر بود که با لطف خدا توانستیم به این موفقیت برسیم. به شخصه این صعود را به مردم خوب مسجدسلیمان تبریک می‌ گویم.
در دقیقه 94 نزدیک بود که گل تساوی را دریافت کنید در مورد آن صحنه چه نظری دارید؟
تیم آلومینیوم هرمزگان در برخی از دقایق بازی فشار زیادی روی ما آورد و در دقیقه 94 نزدیک بود که روی شوت که به پای بازیکن ما برخورد کرد توپ وارد دروازه شود که خوشبختانه توپ به کرنر رفت. در آن صحنه واقعا چند لحظه در شوک بودم و بسیار خوشحالم که آن توپ تبدیل به گل نشد. می‌ توانم بگویم که عدالت فوتبال رعایت شد زیرا تیم ما بیش از هر تیم دیگری استحقاق حضور در لیگ برتر و حضور در میان بزرگان فوتبال را داشت و این حق مردم مسجدسلیمان بود که در لیگ برتر تیم داشته باشند.
تیم پیکان از گروه شما و تیم سیاه جامگان از گروه دیگر به مرحله پلی آف رسیدند چه نظری در مورد این دو تیم و شانس ححضور آنها به لیگ برتر دارید؟
هر دو تیم از تیم های لیگ دسته یک بودند و بازی سختی در برابر هم خواهند داشت اما من فکر می‌ کنم صعود هر یک از دو تیم در برابر یک تیم برتری به این لیگ کار بسیار دشواری خواهد بود زیرا تیم های لیگ برتری از امکانات، تجربه و قدرت به مراتب بیشتری نسبت به تیم های لیگ یکی برخوردارند و مطمئنا به دلیل اینکه این تیم برای مسابقات سطح بالاتری بسته شده اند رقابت با آنها بسیار دشوار خواهد بود به همین دلیل من شانس این دو تیم را در برابر یک تیم لیگ برتری اندک می‌ دانم.
برنامه تیم نفت مسجدسلیمان برای فصل آینده چگونه خواهد بود؟
اول از همه باید بنشینیم و با مدیران تیم برنامه دقیقی برای حضور موفق در لیگ برتر داشته باشیم اما من فکر می‌ کنم مهمترین برنامه مسئولان رفع مشکلات سخت افزاری مسجدسلیمان و ایجاد امکانات مناسب برای کسب استانداردهای ورزشگاه و همچنین فراهم آوردن شرایط میزبانی از تیم های لیگ برتری باشد من فکر می‌ کنم مسئولان باید از همین فردا به فکر رفع نواقص موجود در استادیوم باشند تا هیچ بهانه ای دست سایرین داده نشود. در حال حاضر تیم نفت و مسجدسلیمان ممکن است به حد عالی دارای امکانات نباشم ولی باید بگویم امکانات ما به گونه ای نیست که مانع از حضور ما در لیگ برتر باشد. تنها مشکلات اندکی وجود دارد که باید هر چه زودتر آنها را هم رفع کنیم.
از چه زمانی برنامه های خود را برای لیگ برتر شروع خواهید کرد؟
اول از همه باید با مسئولان تیم درباره وضعیت باشگاه در فصل آینده صحبت کنیم و ببینیم شرایط لازم برای ادامه همکاری من و باشگاه چگونه است تا بعد از این مذاکرات در صورت ادامه حضور من در تیم نفت مسجدسلیمان برای حضور قدرتمندانه در لیگ برتر کار خود را آغاز کنیم ولی باید این مسئله هر چه زودتر انجام شود.

     
آی اسپورت
2014-04-08 20:54:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر