فهرست
چشمداشت پاری به منچستر؛ در آرزوی مارسیال
چشمداشت پاری به منچستر؛ در آرزوی مارسیال

چشمداشت پاری به منچستر؛ در آرزوی مارسیال

آی اسپورت - روزنامه فرانسوی «اکیپ» فرانسه در شماره امروز (شنبه) خود خبر داد که باشگاه پاری‌سن‌‌ژرمن به دنبال به خدمت گرفتن آنتونی مارسیال، بهترین گلزن این فصل منچستریونایتد است. این مهاجم فرانسوی که 20 سال دارد، فصل اول حضورش در شیاطین سرخ خیلی خوب ظاهر شده و در 47 بازی که در تمامی رقابت‌ها برای شیاطین سرخ به میدان رفته، 17 گل به ثمر رسانده است.
مارسیال که در آخرین روز نقل‌و‌انتقالات تابستانی 2015 در انتقالی غیرمنتظره با قراردادی چهار ساله در ازای 50 میلیون یورو از موناکو به منچستریونایتد پیوست، حالا این فرصت را دارد تا به فوتبال فرانسه بازگردد. بر اساس گزارش این روزنامه فرانسوی، PSG برنامه طولانی مدت برای ساختی تیمی قدرتمند در نظر دارد و سران این باشگاه بر این باورند که مارسیال می‌تواند در برنامه 10 ساله آنها نقشی کلیدی ایفا کند.
«اکیپ» همچنین اعلام کرد، در حالی که دوران بازیکنانی همچنین خاویره پاستوره و زلاتان ابراهیموویچ در پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسیده، این باشگاه به ناچار باید تغییر نسلی را در تیم خود به وجود بیاورد. بر این اساس یکی دیگر از بازیکنانی که قهرمان لوشامپیونه فرانسه در تابستان به دنبال به خدمت گرفتن‌شان است، آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید است  و PSG او را جانشینی مناسب برای زلاتان می‌بیند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-14 12:24:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر