فهرست
شواینی و جایی که در قلب مو باز کرد
شواینی و جایی که در قلب مو باز کرد

شواینی و جایی که در قلب مو باز کرد

آی اسپورت- باستین شوانشتایگر بازگشتی باشکوه به ترکیب یونایتد با زدن یک گل در اولدترافورد داشت؛ در دیداری که یونایتد 4 بر صفر ویگان را شکست داد و راهی دور پنجم بازی های جام حذفی شد. اما ستاره آلمانی هنوز باید یک چیز را ثابت کند.

او که بعد از 385 روز در ترکیب اصلی یونایتد قرار می گرفت در بازی با ویگان در روز یکشنبه 90 دقیقه کامل بازی کرد. در برخی دقایق او نامطمئن نشان داد، اما هرچه به پایان بازی بیشتر نزدیک می شدیم لذتی که او از بازی خودش می برد بیش از پیش نمایان می شد.

از تمرین با جوانان تا کار کردن تنها با مربی شخصی همان طور که انتظار می رفت شوانشتایگر در ابتدای فصل 17-2016 کار سختی داشت. به او گفته بودند در یونایتد نیازی به او نیست و خودش فکر می کرد این آخرین تجربه فوتبالی اش در اروپا باشد و برای همین باید سرش را پایین بیندازد و کارش را بکند. همین تصمیم هم بود که باعث شد مورینیو دوباره او را در تیم اصلی راه دهد.

راه طولانی او برای بازگشت یکشنبه تکمیل شد و در بازی با ویگان ستاره اسبق بایرن مونیخ نشان داد در تیمی که بدون انرژی و ضعیف به نظر می رسد، می تواند ستاره درخشان تیمش باشد.

او یکی از بهترین بازیکنان یونایتد در زمین بود و همچنین گل مروان فلینی هم روی ارسال زیبای او به ثمر رسید. گل چهارم هم توسط خود شوانشتایگر زده شد تا هواداران یونایتد که به خاطر برد تیمشان خوشحال بودند اما از عملکرد بازیکنان تیمشان ناراضی، هرگز کار بزرگ او در عصر یکشنبه را از یاد نبرند.

درست است که یونایتد روز خوبی را سپری نکرد و مارسیال، رونی، شوانشتایگر و شاو همه نیاز به زمان داشتند تا در بازی هماهنگ شوند، اما اوضاع برای مورینیو خوب بود. او مثل همیشه نتیجه را به بازی زیبا و عملکرد خوب تیمش ترجیح می دهد. اما این برای شاو و شوانشتایگر هم خبر خوبی بود. 7 بازی در فوریه پیش روی یونایت است و مورینیو باید بازیکنان زیادی را برای این ماه پرفشار در اختیار داشته باشد. شاید درست زمانی که شوانشتایگر ترس داشت که شاید در بازار نقل و انتقالات فروخته شود، اوضاع برایش متفاوت شده باشد و مورینیو به بازی دادن به او در بازی های پیش رو هم فکر کند.

 

۹    
آی اسپورت
2017-01-30 16:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر