فهرست
گل محمدی:پیش وجدان خودم شرمنده نیستم
گل محمدی:پیش وجدان خودم شرمنده نیستم

گل محمدی:پیش وجدان خودم شرمنده نیستم

آی‌اسپورت- یحیی گل‌محمدی، در مورد شکست 2 بر صفر مقابل استقلال خوزستان که باعث شد او مورد خشم هواداران پرسپولیس قرار بگیرد گفت:«کاش بازی را همه می‌دیدند. تیم ذوب آهن در گرمای اهواز برای موفقیت خیلی تلاش کرد اما شرایط دست به دست هم داد تا ما برنده نشویم. با این حال چون زحمت خودمان را کشیدیم پیش وجدان خودمان شرمنده نیستیم. در این بازی ما 4 بازیکن اصلی خود را نداشتیم. احسان پهلوان، امیراحمد کامدار، کاوه رضایی و هاشم بیک‌زاده در این بازی غایب بودند. تصور کنید پرسپولیس بدون محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا و امید عالیشاه چه شرایطی را خواهد داشت. بهتر است منصفانه قضاوت کنیم. ما هم 4 بازیکن اصلی خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتیم».

گل‌محمدی در مورد اینکه چرا رجب‌زاده را از ابتدا در ترکیب اصلی قرار نداد، گفت:«ما درگیر سه جام بودیم و در این شرایط فشار زیادی روی بازیکنان تیم ما وارد شده است.تیم استقلال خوزستان هم جوانان پرنفس و دونده‌ای دارد با این حال بازیکنانی که در زمین حضور داشتند مقابل استقلال خوزستان کم نیاوردند. خدا شاهد است که استراتژی ما موفقیت در این بازی بود. رجب‌زاده هم در 15 دقیقه پایانی بازی کرد».


وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس بازیکنان و برانکو را بعد از از دست رفتن قهرمانی تشویق کردند اما به صفحه اینستاگرام او حمله کردند و حرف‌های ناشایستی بیان کردند، گفت:«تشویق بازیکنان و مربیان پرسپولیس کار حرفه‌ای است. هواداران می‌دانند که بازیکنان و مربیان آنها تلاش خود را کردند و این تیم با تفاضل گل قهرمان نشد. اگر هم از من ناراحت هستند و فکر می‌کنند با گفتن برخی کلمات در فضای مجازی از ناراحتی‌شان کم می شود من مشکلی با این مسئله ندارم».


کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-14 15:26:23
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۴
شما سه بازیکن محروم داشتی یعنی کلا بدون دروازبان هفت بازیکن از ترکیب ثابتت در اختیارت بودن که این خودش یه استراحت محسوب میشه چطور دو نفر دیگه رو نشوندی روی نیمکت تیم توی نامرد دو ستاره داشت رجب زاده و حدادی فر یکیش محروم بود کدوم استراتژی برای پیروزی در این بازی حکم میکرد رجب زاده رو بزاری روی نیمکت
آقای گل محمدی واقعیت اینه موفقیت در این بازی اصلا جزو اولویت های شما نبود
Shahin
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۲
مگه وجدانم داری.... تو که 3 تا بازیکن اصلیت نبودن گه خوردی 3 تا دیگشم رو نیمکت نشوندی.....
دیگه خواب نیمکت پرسپوایس و ببینی
ایشالا سال دیگه جایگاه 23 از خجالتت در میایم نامرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر