فهرست
برای برانکو و پسران دوست‌داشتنی‌اش/ پرسپولیس، لِستری‌تر از پسران رانیری
برای برانکو و پسران دوست‌داشتنی‌اش/ پرسپولیس، لِستری‌تر از پسران رانیری

برای برانکو و پسران دوست‌داشتنی‌اش/ پرسپولیس، لِستری‌تر از پسران رانیری

آی اسپورت- فروردین پارسال که برانکو آمد هفته بیست و ششم بود. پرسپولیس برای جایگاه تک رقمی می‌جنگید! وزارت ورزش هم بابت دلخوشی هواداران، سرگرم برپایی مزایده‌ از نوع برره‌ای. چهار مزایده بی‌حاصل برای تیمی که مدیرانش مشتری دادسرا بودند و پیشکسوتانش در اینستاگرام، فریاد حاج حسین سر می‌دادند. همانجا صادقیان شب می‌نوشت خداحافظ فوتبال و صبح پاک می‌کرد.

در هفته چهارم از فصل جدید، پرسپولیس با یک امتیاز ناقابل در رده آخر بود. حمید درخشان که بعداً از «خونه به خونه» هم بی خونه شد، تاکید می‌کرد حقانیتش اثبات شده.  می‌گفتند پرسپولیس نقل و انتقالات را باخته، ستاره نخریده و برانکو به پایان فصل نمی‌رسد اما او ستاره‌ای ساخت که اسمش «تیم» است. به هیچ بازیکنی اجازه نداد خودش را بزرگتر از تیم بداند. حتی طارمی بهترین مهاجم دو دهه اخیر پرسپولیس. کی‌روش با همین روش تیم ملی را به جام جهانی برد و باز خواهد برد.
رمز قهرمانی تیم سرسخت عبدالله ویسی همین بود. برعکس، مدافع عنوان قهرمانی به خاطر نقض این اصل حرفه‌ای، لغزید به رده یازدهم. استقلال خوزستان لسترسیتی ایران بود اما تیم برانکو حتی لستری‌تر از پسران رانیری است. آنها کاسپر اشمایکل را برای موفقیت تیمشان به خدمت گرفته بودند، نه کسب سهمیه المپیک در "تازه به دوران رسیدگی"! اگر ریاض محرز وسط فصل از دنیا می‌رفت، لستر خواب جام هم نمی‌دید.
پرسپولیس قهرمانانه‌ترین نایب قهرمانی تاریخ لیگ برتر را رقم زده. «تیم» شده و جای جام، دلهای طرفدارانش را برده.

مهدی‌رستم‌پور
  ۹  
آی اسپورت
2016-05-14 15:51:20
نظر دهید

۹ نظر
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۰
یکی رستم پور رو از برق بکشه. دو دهه اخیر یعنی از 75 تا حالا. بهترین مهاجم دو دهه اخیر؛ یعنی طارمی از بزیک، مهدوی کیا، دایی، کاظمیان، خلیلی و .... بهتره. واقعا بهتره؟؟؟؟
a
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
ببینم می تونین قهرمانی استقلال خوزستان لوس کنین؟! بخدا پرسپولیس قهرمان نشد بسه دیگه کم خودتونو اینطوری جر بدین بسه همه فهمیدن باید طرفدار این دوتا تیم لاشخور پایتخت باشن تا شانتاژ خبری نشن بسه این همه از دوتا بچه به جنبه قهرمانی ندیده که خوشحالی بعد گل هم بلد نیستن حمایت کردن!!!
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۸
جدا بقول اون دوستمون شانس وردیم پرسپولیس قهرمان نشد... خالا که نشده این همه مقاله و استاتوس و شعر و ... میشد که دیگه هیچی... بس کنید...
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۱۱
لنگیا بد توهم زدن
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۴۹
اس خوزستان با تبانی قهرمان شد. ذوب لجن و چرک بود.متاسفم واست اقای اذری.سال دیگه دوباه 6 تاییت می کنیم.بهترین تیم تاریخ تمام ادوار لیگ برتر رو با تبانی دوم کردید.ببینم سال دیگه اس خوزستان تو اسیا چه ابروریزی میکنه.الان استقلالی میان اینجا و با عینک رنگی به مساله می پردازن اما باید این واقعیت رو بپذیریم که تیمهای صنعتی سر تیم های بزرگ پایخت رو بریدن و ما مشعول کری خواندن سخیفیم
افشین
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۵
جدا از هر بحث و بدون توجه به مقاله، مهدی رستم پور ژورنالیستی آگاه و خبره بود بخصوص در کشتی که متاسفانه بخاطر فضای رسانه ای محدود و پرممیزی شدید از کشورخارج شد وپناهنده شد و.. .. ..
شاهین
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۵
درود بر مهدی رستم پور... هرچند بعید می دونم لمپن های دکتر مهندس از درک این مطلب برخوردار باشند و از کامنتهایشان هم هویداست.
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۸
اون دوستمون که میگه استقلال خوزستان با تبانی قهرمان شده اسم گل به خودی لک، ذخیره شده گئورگیف جلو پرسپولیس و کولاک نو صوفیانی و سکه های هدایتی رو چه میذاره
-
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
خدایی خوب دارن از طرفداری پرسپولیس و استقلال سو استفاده میکنن.با داوری قهرمانی رو از تهران بردن واسه تیمای شهرستانی و البته صنعتی. حالا باز استقلالیا به پرسپولیسیا بگن لنگی و پرسپولیسیا به اونا بگن کیسه.عیار واقعی در اسیا مشخص میشه که همیشه شهرستانی ها حذف میشن و ما اینجا توو تهران با هوادارا میریم بالا اما به دلیل نداشتن پول و نخریدن بازیکن خوب حذف میشیم.یک مقدار عاقل باشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر