فهرست
سیمئونه: کاستا، مسی اتلتیکوست
سیمئونه: کاستا، مسی اتلتیکوست

سیمئونه: کاستا، مسی اتلتیکوست

آی اسپورت- دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید معتقد است که دیگو کاستا، مهاجم این تیم، نسخه ی دیگر لیونل مسی است ولی  از اینکه او برای بازی چهارشنبه شب، صد در صد آماده نباشد، می‌ترسد.

بیسنته کالدرون، میزبان دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود و سپید و قرمز پوشان، با کسب نتیجه ی 1-1 در نوکمپ، شانس بیشتری نسبت به حریف خود دارند.

کاستا در طول بازی رفت دچار مصدومیت شد و با وجود اینکه در پیروزی 1-0 اتلتیکو مقابل ویارئال استراحت داده شد، ممکن است که نتواند در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد و در این صورت، آدرین لوپز جایگزین او خواهد شد.

سیمئونه در جمع خبرنگاران گفت: " دیگو کاستا مانند لیونل مسی برای بارسلونا و کریستیانو رونالدو برای رئال مادرید است.

اگر آماده باشد، بازی می‌کند. اگر درصد آمادگی‌اش پایین تر از 100% باشد، روی نیمکت خواهد نشست. باید در تمرینات شرایط او را بیشتر بررسی کنیم.

اگر نتواند به بازی برسد، آدرین لوپز جایگزین او خواهد شد. و اگر لوپز بازی کند، مطمئنم که فوق‌العاده بازی خواهد کرد. از سیستم چرخشی در چند بازی اخیر استفاده کردیم تا بازیکنان را تازه نفس و آماده نگه داریم.

بازی زیبایی بین دو تیم با دو سبک متفاوت را مشاهده خواهیم کرد."

اتلتیکو مادرید  با یک امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا در صدر جدول لالیگا قرار دارد و تمامی چهار بازی این دو تیم در طول این فصل، با نتیجه ی مساوی به پایان رسیده است.

     
آی اسپورت
2014-04-08 21:37:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر