فهرست
دلیل نیمکت نشینی سوشا : تصمیم مدیریتی
دلیل نیمکت نشینی سوشا : تصمیم مدیریتی

دلیل نیمکت نشینی سوشا : تصمیم مدیریتی

آی اسپورت - روز جمعه درحالی الکساندر لوبانوف وظیفه حراست از دروازه پرسپولیس را عهده دار شد که قبل از این بازی صحبت از حضور سوشا مکانی درون دروازه سرخپوشان بود. برانکو در دو تمرین آخر پرسپولیس وقتی نفرات اصلی‌اش را مشخص کرد سوشا به عنوان گلر این تیم مقابل راه‌آهن انتخاب شد و حتی دستیاران سرمربی پرسپولیس می‌دانستند که قرار است او به میدان برود اما در جلسه پیش از بازی که ظهر روز جمعه برگزار شد ناگهان لوبانوف جای مکانی را گرفت تا اطرافیان برانکو از این تصمیم وی متعجب شوند. اینکه چه اتفاقاتی شب بازی رخ داده که برانکو نظرش را تغییر داده است، سوالی بی پاسخ است که فقط مرد کروات می‌تواند پاسخ آن را بگوید.
ایران ورزشی البته پاسخ این سئوال را پیدا کرده. اینکه نیمکت نشینی مکانی تصمیم مدیریتی بوده است و برانکو از نقطه نظر فنی تصمیم داشت مقابل راه‌آهن از سوشا مکانی استفاده کند.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-15 07:38:06
نظر دهید

۱ نظر
Derrick Rose
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۳۷
خیلی با تعصبی پسر خوب و دوست داشتنی ولی بخشید مارو.. اگه حاضری گلر دوم باشی بمون وگرنه خدا به همرات.. نتونستی بفهمی که پرسپولیس جای حاشیه ها نیست و زود دفع میشی مثل پیام با کوهی از استعداد...تو هم رفتی همونجایی که پیام و رضا حقیقی و نیکبخت و مجاهد رفتن.. حالا برو با داداشت تیپهای خنده دار بزن غافل ازینکه اکثر اون تیپها هم دمده و اشتباهی بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر