فهرست

گزینه های جانشینی سوشا: تقریبا همه هستند!

آی اسپورت -  دیروز از برانکو در خصوص جذب بیرانوند پرسیده شد که او توضیح مفصلی در این خصوص داد و به نظر می‌رسد به طور غیر مستقیم گزینه‌های مد نظرش برای پست دروازه‌بانی تیمش را رو کرده است: «من نمی‌خواهم از کسی اسم ببرم اما زمانی که در تیم ملی ایران بودم داود فنایی و پرویز برومند وضعیت خوبی داشتند اما وقتی آنها از شرایط خارج شدند مهدی رحمتی، وحید طالب‌لو و ابراهیم میرزاپور شرایط خوبی داشتند الان هم افرادی که به ذهنم می‌آیند باید بگویم که سوشا مکانی دروازه‌بان خوبی است، اخباری دروازه‌بان تراکتورسازی عالی گلری می‌کند. رشید مظاهری خیلی خوب است، حقیقی در خارج از کشور عملکرد خوبی دارد و بیرانوند هم دروازه‌بان خوبی است که هیچ تیمی حتی در آسیا هم مثل آنها را ندارد.»
اگر تعریف برانکو از سوشا را به حساب تعارف‌های معمول بگذاریم و در نظر بگیریم که حضور رحمتی در پرسپولیس منتفی است می‌توان گفت از بین مظاهری، بیرانوند، اخباری و حقیقی یکی پرسپولیسی خواهد شد. در این میان اخباری که سرباز است و باید در تراکتورسازی بماند، مظاهری با ذوب آهن قرارداد دارد و بعید است ذوب آهن با جدایی‌اش موافقت کند. بیرانوند هم با نفت قرارداد دارد اما مدیرانش حاضرند با پرسپولیس مذاکره کنند ضمن اینکه قرارداد حقیقی هم با تیم پرتغالی‌اش تمام شده.
به غیر از این گلرهایی که برانکو از آنها تعریف کرده دیروز از ژسوس گلر برزیلی موفق استقلال خوزستان هم در رسانه‌ها به‌عنوان یکی از گزینه‌های گلری پرسپولیس یاد شد که او با باشگاهش قرارداد ندارد اما سخت است بتوانیم تصور کنیم تیم قهرمان به این راحتی‌ها او را از دست بدهد. برانکو از عقیل اعتمادی هم در مصاحبه دیروزش نام برده که باید دید شرایط حضور این گلر لژیونر در جمع سرخ‌ها مهیا خواهد شد یا نه ضمن اینکه یاد داریم این دروازه‌بان سابقه خوبی با تراکتورسازی در لیگ داخلی نداشته است.

 

منبع: ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-15 08:30:28
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
جون هرکی دوست اری حقیق رو نیار
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۶
چرا حقیقی نه؟گلر اول تیم ملی را نمیخواهید؟مرگ خوبه اما برای همسایه؟اگه از هواداران برای تیم ملی سوال شود که گزینه اول شان حقیقی است ، گزینه دوم سوشا مکانی ،اما برای باشگاهشان هیچکدام!!!!!زررررت به این منطق و شعور فوتبالی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر