فهرست
وضعیت قرارداد پرسپولیسی‌ها؛ اصلی‌ها آزاد هستند
وضعیت قرارداد پرسپولیسی‌ها؛ اصلی‌ها آزاد هستند

وضعیت قرارداد پرسپولیسی‌ها؛ اصلی‌ها آزاد هستند

آی اسپورت - هرچند برانکو ایوانکوویچ تاکید کرده هنوز فهرستی از ورودی ها و خروجی های پرسپولیس مشخص نیست، اما براساس قراردادهایی که بازیکنان با باشگاه دارند قرارداد یازده بازیکن با پرسپولیس تمام شده است و پانزده بازیکن کماکان تحت قرارداد این باشگاه هستند.
برای فصل آینده احمد نوراللهی، وحیدحیدریه، محمد انصاری، محسن مسلمان، رامین رضائیان، رضا خالقی فر، علی علیپور، علی محسن زاده، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، شهاب زاهدی، الکساندر لوبانف، امیر عباس آینه چی، محمد رحمتی و مرتضی قدیمی پور با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارند.
اما قرارداد بازیکنانی که جزو مهره های تاثیرگذار سرخپوشان نیز به شمار می رفتند به پایان رسیده است. جری بنگستون، لوکاماریچ، مایکل اومانیا، میلاد کمندانی، مهرداد کفشگری، مهدی طارمی، بابک حاتمی، امید عالیشاه، سوشا مکانی، رضا نورمحمدی و محسن بنگر بازیکنانی هستند که قراردادشان با پرسپولیس تمام شده است و می توانند به هر تیمی که می خواهند بروند. از سویی دیگر پرسپولیس بازیکنانی از فصل های گذشته دارد که به خاطر سرباز شدن به تیم های نظامی رفته اند و طبق قراردادی که دارند باید به پرسپولیس برگردند. حسین کنعانی زادگان، حسین ماهینی و سیدعلی فاطمی بازیکنانی هستند که به جمع سرخپوشان بازخواهند گشت و سه بازیکن جدید این تیم خواهند بود.
 
 کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-15 09:37:17
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۵۸
لوکاماریچ، میلاد کمندانی، مهدی طارمی، امید عالیشاه و محسن بنگر را تمدید کنند، بقیه به سلامت
مخصوصا سوشـــا و بابک حاتمی و جناب استاد نورمحمدی ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر