فهرست
خرید جدید برانکو را بشناسید: ذخیره، یا رقیب کمال و نوراللهی؟
خرید جدید برانکو را بشناسید: ذخیره، یا رقیب کمال و نوراللهی؟

خرید جدید برانکو را بشناسید: ذخیره، یا رقیب کمال و نوراللهی؟

آی اسپورت - خاطره خوب برانکو از طارمی و نوراللهی، دو بازیکن باقی مانده از دوران دایی در پرسپولیس، باعث شده او برای فصل بعد هم سراغ یکی از بازیکنان جوان صبا برود. هافبک دفاعی که این فصل در صبای دایی نمایشی بسیار خوب داشت و فصل آینده می‌تواند در کنار نوراللهی و کامیابی‌نیا، خیال برانکو را از خط میانی راحت کند.

فرشید باقری 23 ساله، دو سال قبل از اتکا گرگان به صبا رفت و نیم فصل دوم و دوران مربیگری تارتار عملکرد موفقی داشت. این فصل با ورود دایی، جای او در ترکیب اصلی مستحکم‌تر شد و در 26 بازی از 30 بازی صبا به میدان رفت و از هفته هفتم، تمام بازی‌هایی که به میدان رفت یکی از یازده بازیکن اصلی دایی بود. باقری مثل دیگر هافبک‌های تیم برانکو زیاد گلزن نیست اما نقش موثری روی طراحی حملات دارد.

در نمرات تیم آنالیز برنامه نود، باقری بعد از جلال الدین علی محمدی دومین بازیکن صبا در لیگ پانزدهم بوده اما در جدول کلی، پایین‌تر از کامیابی‌نیا، مسلمان و نوراللهی سه هافبک فعلی پرسپولیس قرار گرفته است. در بین هم‌پستی‌هایش هم باقری بین 10 هافبک برتر لیگ نیست.

این فصل مهرداد کفشگری، 9 بازی برای پرسپولیس بازی کرد و در خیلی از بازی‌هایی که دست برانکو برای پست هافبک دفاعی بسته بود، سرمربی پرسپولیس مجبور شد برای بازی ندادن به کفشگری تاکتیک تیمش را عوض کند. با ورود باقری، خیال برانکو از خط هافبک راحت می‌شود و مثل فصل قبل، فقط دو گزینه روی نیمکت نخواهد داشت.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-15 13:46:05
نظر دهید

۲ نظر
امید کوکبی
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
این بازیکن خیلی داغوووونه... بیاد میشه بابک حاتمی و علی عسگر.... امکان نداره برانکو این یارو رو بیاره !
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۹
کفشگری هست دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر