فهرست
این رئال مادرید " لادسیما " را بدست می آورد ؟
این رئال مادرید " لادسیما " را بدست می آورد ؟

این رئال مادرید " لادسیما " را بدست می آورد ؟

آی اسپورت - رئال مادرید با شکست 2-0 به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. اما حتی خود هواداران رئال مادرید نیز انتظار نداشتند که تیمشان بخصوص در نیمه اول تا این حد دور از انتظار ظاهر شود. ضعیف ترین رئال مادرید فصل را در نیمه اول بازی شاهد بودیم که دو گل را به " رویس " هدیه داد و دورتموند بسیار بدشانس بود که نتوانست در همان نیمه اول کار را تمام کند.« عدم حضور رونالدو در تیم رئال کاملا مشهود بود . بدون شک اگر او در زمین بود می توانست با گل کردن پنالتی ، پرونده بازی را خیلی زود برای دورتموند ببندد . آن پنالتی را دی ماریا گل نکرد تا طرفداران رئال مادرید یک زجر وحشتناک را تا به انتهای بازی تحمل کنند »

« در نیمه دوم تصمیم درست آنچلوتی در بیرون کشیدن " ایارامندی " که گل دوم را به رویس تقدیم کرده بود و به بازی آوردن " ایسکو " تا دقیقه 70 میانه زمین را برای مادرید حفظ کرد. ورود کاسمیرو و توپ گیری های خوب این برزیلی اجازه نداد تا به مانند نیمه اول میانه میدان بطور کامل در اختیار دورتموندی ها قرار بگیرد. عملکرد خوب کاسیاس در دو صحنه و بی دقتی میخیتاریان در گل کردن دروازه خالی ، مادرید را در بازی نگه داشت »

« امشب نه شب  بیل بود و نه شب بنزما . حتی شب لواندفسکی هم نبود.   " مارکو رویس " و دروازه بانان دو تیم ، ستاره های بازی بودند. نمایش ناامید کننده رئال در بازی امشب تردیدها را یکبار دیگر در مورد توانایی این تیم در فتح لادسیما بیشتر کرد ! اگر مصدومیت رونالدو طولانی تر از آنچه که تصور می شود باشد ، رئال مادرید روزهای سخت تری را در پیش خواهد داشت »

     
آی اسپورت
2014-04-09 01:48:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر