فهرست
تنها شانس سوشا برای فصل بعد: می‌خواهم زنده بمانم!
تنها شانس سوشا برای فصل بعد: می‌خواهم زنده بمانم!

تنها شانس سوشا برای فصل بعد: می‌خواهم زنده بمانم!

آی اسپورت - سوشا مکانی، فصل آینده فقط یک انتخاب برای ماندن در لیگ برتر خواهد داشت. مکانی این فصل هم در زمین و هم خارج از آن، حاشیه‌های زیادی برای پرسپولیس درست کرد و شرایطی شبیه فصل قبل پیام صادقیان و حامد لک دارد. دایی این فصل در صبا، هر دو بازیکن را خرید و به مکانی هم پیغام داده نگران فصل آینده نباشد.

در صورتی که دایی فصل آینده در صبا باقی بماند، مکانی هم راهی قم خواهد شد. در غیر این صورت، دایی هر تیمی که برود مکانی را هم با خودش می‌برد تا دوباره او را به اوج برگرداند. تلاش دایی برای احیای صادقیان و لک این فصل موفق نبود و او می‌خواهد فصل بعد، شانسش را روی سوشا امتحان کند.

دو سال قبل، دایی سوشا را از فولاد به پرسپولیس برد و او را به عنوان رقیب کنار نیلسون آماده گذاشت. رقابتی که هم سوشا را به حاشیه برد و هم پرسپولیس را تا امروز، درگیر مشکلات پرتعداد در پست دروازه‌بانی کرده است. حالا دایی می‌خواهد با جذب دوباره سوشا، ثابت کند دو سال قبل تصمیم اشتباهی نگرفته و می‌تواند از سوشا، یک دروازه‌بان موفق و آماده بسازد.

سوشا در لیست فروش برانکو قرار دارد و با توجه به سقوط ملوان تیم شهر او، فعلا هیچ تیمی حاضر به جذب او با حاشیه‌های پرتعدادش نیست. او برای بازی کردن در لیگ شانزدهم، باید امیدوار باشد مشکلات دایی با مالک صبا برطرف شود یا او تیم جدیدی در لیگ برتر بگیرد.
کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-05-15 15:59:57
نظر دهید
۷ نظر
یوسف
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۵۹
حامد لک و پیام و سوشا دارن خودشونو از بین میبزن و تا خودون نخوان کسی نمیتونه نجاتشون بده
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
هر وقت قیافه اینو میبینم آتیش میگیرم خدا ازش نگذره الانم شرط میبندم داره خوش گذرونیشو میکنه عین خیالشم نیست تیمو به باد داده برانکو اگه میخواد موفق بشه باید اینو بندازه بیرون
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۴۵
کامنت دو، سوشا این فصل پرسپولیس رو نابود کرد درست ولی انصافاً بی خیال و بی تعصب نیست
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۴
سوشا سال دیگه بهترین دروازه بان ایران میشه همانطور که تو فولاد بهترین بود فقط مشکل اینجا هست که این آدم جوگیره و پرسپولیس هم مرکز حاشیه ها
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۵۵
سوتی تو خونشه
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۳۶
تو فولاد هم کم سوتی نداد و عامل حذف فولاد از لیگ قهرمانان بودش
پدر امیر تبریزاوغلی
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۷:۵۰
برگرده بره رشت خودشون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر