فهرست
واکنش افشارزاده به خبر آی اسپورت:‌ خداحافظ!
واکنش افشارزاده به خبر آی اسپورت:‌ خداحافظ!

واکنش افشارزاده به خبر آی اسپورت:‌ خداحافظ!

آی اسپورت- بهرام افشارزاده مدیر استقلال ساعتی پیش به خبر اختصاصی آی اسپورت واکنش داشت. آی اسپورت امروز خبر د اده بود که مدیران استقلال برای همکاری با کرانچار از مدیران وزارت ورزش استعلام کرده‌اند که جواب وزیر ورزش نسبت به این ماجرا مثبت بوده و تنها شرط کرده که هزینه‌های استخدام مربی کروات به پای باشگاه است. افشارزاده ساعتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم مجبور شد به این خبر واکنش نشان دهد. البته او سوال خبرنگار تسنیم را اینطور جواب داد.

بحث مذاکره با کرانچار سرمربی کرواسی پیشین سپاهان و پرسپولیس صحت دارد؟
به هیچ عنوان این مسئله صحت ندارد.
یکی از رسانه‌ها مدعی شده که مسئولان استقلال برای مذاکره با کرانچار از وزارت ورزش و جوانان استعلام گرفته‌اند.
چه استعلامی؟ پرویز مظلومی سرمربی استقلال است و هیچ صحبت یا استعلامی نشده است. همین صحبت‌‌ها و سؤالات باعث می‌شود جواب تلفنم را ندهم! خداحافظ!
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-15 17:00:17
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۱۶
استعلام برای استقلال استقلال ازاده حتی برای سرمربی گری مثل شوربینو
مجید
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۵۰
افشارزاده همینه که هست فاقد اطلاعات فوتبالی وفاقد دانش مدیریتی و از اونها مهم تر نداشتن کاریزما !!! دلیل مدعای من 3سال شکست کامل در استقلال با هزینه ایی شاید بالغ بر 40 پنجاه میلیارد تومن که پربیراه نیست که بگویم این مبالغ دود شد رفت هوا..استقلال در همان سبک فوتبال باقی ماند و بصورت یک شیب نزولی در حال سقوط..افشارزاده گناهی نداشت چون درک اون از مسائل همونی بود که به بار نشست.حرف من هوادار با کس یا کسانی ایست که او را انتخاب کردند و حاصل این همه لج بازی با مردم هوادار چه حاصلی برایشان داشته؟جز نفرت روز از افزون؟به کجا چنین شتابان..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر