فهرست
شوک به برانکو؛ تمرین نکردند
شوک به برانکو؛ تمرین نکردند

شوک به برانکو؛ تمرین نکردند

آی اسپورت - تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در آستانه دربی ۸۴ به دلیل مشکلات مالی حاضر به تمرین نشدند. بازیکنان پرسپولیس تا اینجای فصل ۴۰درصد از مطالبات خود را گرفته‌اند اما ظاهرا این مقدار بازیکنان را راضی نکرده است. آنها از اینکه مدتی است پولی از باشگاه نگرفته اند ناراضی‌اند.

در همین راستا از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس چندین بار قول‌هایی به بازیکنان برای پرداخت مطالبات مالی انجام شده بود، اما این اتفاق نیفتاد که آخرین مورد آن را می‌توان به قبل از بازی با تراکتورسازی اشاره کرد که مسئولان پرسپولیس به بازیکنان این تیم قول داده بودند به حساب آنها پول واریز کنند که این مسئله بازهم انجام نشد.

در پی این مشکلات امروز تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس نظیر محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده و... پس از حضور در ورزشگاه شهید کاظمی به برانکو سرمربی پرسپولیس اعلام کردند که به دلیل این مسائل و بدقولی‌های صورت‌گرفته قصد تمرین ندارند.

این بازیکنان گلایه‌های خود را به برانکو اعلام کردند و سرمربی پرسپولیس هم به آنها گفت که برای روشن شدن وضعیت‌شان به باشگاه بروند و در جلسه‌ای با مسئولان باشگاه به این مسائل رسیدگی کنند. به همین دلیل بازیکنان معترض به محل باشگاه پرسپولیس آمدند تا تکلیف خود را مشخص کنند.

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که به دلیل برخی مسائل از جمله بازنشستگی علی‌اکبر طاهری شنیده می‌شود که او کماکان حق امضا ندارد و به همین دلیل قادر به پرداخت مطالبات مالی پرسپولیسی‌ها نیست، هرچند که علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در یکی از مصاحبه‌هایی که اخیراً انجام داده بود،‌این مسئله را رد کرد.

 

فارس

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-02-07 13:21:00
نظر دهید

۵ نظر
برزو
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۱
خخخ
تمرين رو تعطيل ميكنند واسه پول
۳
محسن
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۲
پارسال هم قبل از دربی همین داستان بود ، بعدش تو دربی 4 تا زدیم .
کیسه کش
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۵
چرت و پرتای کیسه اسپورت شروع شد
مجید10
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
دوباره شروع کردید؟؟؟؟ بازی تراکتور حاشیه ساختید ... شدید. برای دربی دوباره حاشیه سازی رو شروع کردید؟؟؟؟ تف به قلمتون....
ایمون زاید10103
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۵
جمله رو کامل میکنم قهوه ای شدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر