فهرست
شیث پس از یک سال و نیم غیبت در فوتبال: کجا میری برادر؟
شیث پس از یک سال و نیم غیبت در فوتبال: کجا میری برادر؟

شیث پس از یک سال و نیم غیبت در فوتبال: کجا میری برادر؟

آی اسپورت - هشت شهریور دو سال قبل، شیث برای آخرین بار مقابل پدیده به میدان رفت و تیمش سه گل خورد. شیث در آن مسابقه، انقدر بد بود که برای همیشه از راه آهن و فوتبال کنار گذاشته شود و از این به بعد، وقتش را در مراکز تفریحی بگذراند. آخرین قاب‌هایی که از شیث دیده شد، سر مزار مرحوم اولادی بود. روزی که گفته می‌شد یکی از بازیکنان پرسپولیس و دوستان اولادی، او را مقصر مرگ این بازیکن می‌دانستند.

آخرین عکس شیث در اینستاگرام، توصیفی از حال و روز بازیکنی است که زمانی قرار بود پدیده آینده فوتبال ایران باشد. حالا در سن 32 سالگی، شیث مسیر جدیدی برای زندگی انتخاب کرده و دوستانش نگرانند آخر این مسیر، زیاد خوشایند نباشد. مسیر شیث و اولادی و تتلو. مثلثی که دو استعداد زمین فوتبال را به جایی که نباید پیوند زد.کد خبر: 9406
  ۱۸  
آی اسپورت
2016-05-15 19:04:51
نظر دهید

۱۸ نظر
فرناز
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
ژوووووووووون ....
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۲
و نوروزی
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۲
خاکم حیفه که بره تو سره این مفنگی
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۰
میگن از لیگ امریکا و افریقا پیشنهاد داره فت
قزوین
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۷
خوشگله پسر
Mehr
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
فکر نمی‌کنم کسی حق داشته باشه در مورد شخص خاصی پست بذاره و به صورت خیلی عمومی ازش ایراد بگیره و نصیحتش کنه. نگارنده‌ی عزیز شما نگران ایشونی شخصا برو نکاتی از راه‌و‌روش زندگی رو بهش بیاموز اما حق نوشتن چنین مطالبی رو ندارید. شعور داشته باشیم. این نوشته هم جاش تو چنین سایتی نیست یا شایدم این سایت اون سایتی که ما فکر میکنیم نیست، خبری-ورزشی.
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۵۱
بابام جان ما قزوین یه تیم خوب داریم لیگ دو بیا اینجا احیا میشی میری منچستر
حمیدرضا
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
اون اسکولی که اومدی نوشته …و نوروزی … ایشالا خدا جوابتو بده
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
پولیه؟
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۲۶
عجب چیزی هستش
جواد
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۴۵
شلوغ نکنین خیلی پسر خوش قلبیه اتفاقا...
یک عده حسود فوتبالشو خراب کردن مثل دایی..من موندم چرا یک عده فکر میکنن از خودش بیشتر میفهمن؟
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۴۵
یعنی این همه حسادت رو چه جوری تو وجودتون جا میدین؟ درسته که حق شیث بود که حالا حالاها تو فوتبال باشه اما الون هم زندگی خیلی خوبی داره. دو تا ترک موسیقی داده که کلی موفق بوده. چرا اصرار دارید یه آدم موفق رو بدبخت جلوه بدید؟ دلیلی جز حسادت داره آیا؟
-
يكشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۵۰
من واقعا نمی دونم که شما از یه عکس چه برداشتی می کنید که به همچین نتایج عجیب و غریبی می رسین. اتفاقا دوستای شیث و اونایی که از نزدیک میشناسنش این نگرانی های شما رو ندارن. این پست رو هم به خاطر قضاوتای آدم ظاهربینی مثل شما برداشت و به جاش یه عکس اخمو گذاشت!!! چرا به خودتون اجازه میدین درباره شیث هرجور که دلتون میخواد اطلاعرسانی کنید؟ چرا فکر می کنید همه باید مثل شما فکر یا زندگی کنن؟
گلپا
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۳۱
چه ریملی زده به مژه هاش خخخخخخخخ
جلیل.ص
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۱۷
دیگه بجای بدو بدو باید شعار بخواب بخواب رو واسش بخونند.
صفایی
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۱۷
پیشکسوت پرسپولیس رو نگاه. چشم مرحوم عبده روشن!
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
من هنوز متوجه فلسفه وجودی این خبر نشدم! میخواستید ما رو از شدت حسادتتون به شیث مطلع کنید یا چی؟ جهت اطلاع اون دوستمون هم باید بگم که مژه های شیث مادرزادی همینطوره و تو همه عکساش. سعی کن تو زندگی ات رو اطلاع ناقص و غلط درباره دیگران قضاوت نکنی هرچند که فرق مژه طبیعی و مژه ریمل خورده هم به IQ خیلی بالا نیاز نداره.
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۶
آخه کی گفته که شیث داره وقتشو تو «مراکز تفریحی» میگذرونه؟ کی گفته آخرین قابهای دیده شده از شیث سر مزار اولادی بوده؟ اینکه تلویزیون نشونش نمیده یا روی جلد روزنامه های ورزشی نیست دلیل نمیشه که بیکار یا ناموفق باشه. اتفاقا شیث یکی از تو بورس ترین سلبریتی های ایرانه که تو چند ماه گذشته هم کلی مصاحبه تصویری و مکتوب داشته. بعدش هم چرا مثل بچه های 15ساله همه چیو به هم ربط میدین؟ شیث چه ربطی به تتلو داره آخه؟ نهایت سالی چندبار ببینددش. خیلی بده ژورنالیست تا این حد کم اطلاع باشه از همه چیز.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر