فهرست
فرشاد پیوس، سرمربی که خودش را به میلیاردرهای بابلی ثابت کرد
فرشاد پیوس، سرمربی که خودش را به میلیاردرهای بابلی ثابت کرد

فرشاد پیوس، سرمربی که خودش را به میلیاردرهای بابلی ثابت کرد

آی اسپورت- بعد از ‌سال‌ها تلاش سرانجام امروز تیم سپیدرود رشت موفق شد جواز حضور در لیگ دسته اول را کشور کند. تیمی که در این فصل با هدایت فرشاد پیوس، کاملا موفق عمل کرد و حالا در کنار اکسین البرز جزو دو تیمی است که مستیقا به لیگ یک صعود می‌کنند. پیوس بعد از استعفای علی نظرمحمدی، در هفته سوم به سپیدرود اضافه شد و حالا با این تیم لیگی یکی شده‌است. مربیگری فرشاد پیوس در این تیم و در نهایت صعود به لیگ یک، حالا خاطرات تلخی را برای هوداران یکی دیگر از تیم‌های شمالی زنده کرد. پیوس سال گذشته در همین مسابقات لیگ دسته دوم هدایت تیم متمول خونه به خونه را برعهده داشت و نتایج بسیار خوبی هم با بابلی‌ها کسب کرد. درحالی که خونه به خونه در میانه‌های فصل قبل با پیوس صدرنشین بود و فاصله چندانی هم با لیگ یک نداشت، ناگهان مالکان این تیم پیوس را اخراج کردند و فرهاد کاظمی را برای مربیگری انتخاب کردند. کاظمی هم با ستاره‌های تاریخ گذشته‌ای مثل علیرضا نیکبخت، علیرضا محمد و کاظم برجلو و همچنین دستیارانی مثل مهرداد میناوند و مرتضی کرمانی مقدم وارد بابل شد تا راه نیمه تمام پیوس را کامل کند. اما در انتهای فصل مشخص شد که تغییرات عجولانه مسئولان خونه به خونه کارساز نبوده و آن‌ها با کاظمی در همان لیگ دو ماندنی شدند.

همین ناکامی باعث شد تا خونه به خونه در تابستان 94 ، سهمیه تیم تازه به لیگ یک صعودکرده بهمن شیراز را خریداری کند و با هدایت اکبر میثاقیان در مسابقات این فصل لیگ یک شرکت کند. نکته عجیب ماجرا برای خونه به خونه، تکرار تصمیم عجیب مسئولان این باشگاه این بار در قبال اکبر میثاقیان بود. خونه به خونه در میانه‌های لیگ، با اکبر میثاقیان به رده دوم جدول رسید و با ایجاد اختلاف با تیم‌های بعدی، کم کم خود را آماده می‌کرد تا به لیگ برتر صعود کند. در همین حین و بعد از مدتی کوتاه نتیجه نگرفتن و در عین حالی که خونه به خونه همچنان در رده دوم جدول حضور داشت، مالکان خونه به خونه به صورت ناگهانی این بار بلای پیوس را بر سر میثاقیان درآوردند. آن‌ها با اخراج او، پای حمید درخشان و عی کریمی را به بابل باز کردند و تیم رده دومی را تحویل آن‌ها دادند. اما آن‌ها هم مثل فرهاد کاظمی در این تیم موفق عمل نکردند تا هواداران خونه به خونه با تکرار خاطرات، چوب اشتباهات مسئولین تیم خود را بخورند. نکته جالب این‌جاست که بعد از رفتن میثاقیان و از زمان حضور درخشان و کریمی و مربیان بعدی، خونه به خونه موفق نشد هیچ بردی کسب کند!


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-15 22:59:34
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۴۴
فرشاد پیوس چندین موفقیت در دوران مربی گری داشته اینکه چرا تا بحال در هیچ تیم لیگ برتری مربیگری نکرده واقعا جای سوال دارد
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۵۳
این از هم آقای مربی (درخشان)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر