فهرست

شرط منصوریان برای استقلال: قرارداد 3 ساله

آی اسپورت - اگر مظلومی پس از فینال جام حذفی با استقلال خداحافظی کند حضور منصوریان در استقلال را می‌توان محتمل دانست. البته شروطی هم خواهد داشت و اینگونه نیست که علی منصور با هر شرایطی حاضر به فعالیت در استقلال باشد.

منصوریان دوست دارد پیش از آنکه گرفتار برخی افکار و جریان‌ها شود و به قول معروف رو دست بخورد گارانتی لازم را برای ادامه مربیگری‌اش در استقلال بگیرد. صحبت از این است که منصوریان اگر پس از مظلومی روی نیمکت استقلال نشست قرارداد سفت و محکمی ببندد تا در زمان مناسب و با آرامش کافی هدایت استقلال را برعهده بگیرد. این خواسته می‌تواند معقولانه هم باشد.امیر قلعه‌نویی وقتی توانست با استقلال به اولین قهرمانی برسد که 3 فصل پی در پی سرمربی بود.گرچه شاید منصوریان به دلیل تجربه‌ای که دارد همان فصل اول همکاری‌اش با استقلال قهرمان شود اما داشتن تضمین شغلی در استقلال پرهیاهو برای علی منصور می‌تواند کلیدی باشد. به هرحال به زودی مشخص می‌شود که چه کسی سرمربی استقلال خواهد بود. منصوریان، اسکوچیچ، مجیدی یا گزینه‌هایی دیگر؟ فعلا هیچ چیز معلوم نیست و همه حرف‌ها شایعه است. 


منبع: ایران ورزشی
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-16 08:19:50
نظر دهید
۳ نظر
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۲۹
همین امروز باید مظلومی اخراج بشه
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۵۵
وای!!!همین رو کم داشتیم این آقای به اصطلاح لوتی!!سرمربی استقلال بشه
برزو
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۳
لنگی ها خیلی از علیمنصور بدشون میاد چون قهرمانی رو ازشون گرفت، علیمنصور الان بهترین مربی ایرانه، تو دوئلی که با برانکو داشت هم دیدیم بهترین مربی خارجی ایران رو مات کرد تو شطرنج تاکتیکی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر