فهرست

آب پاکی آذری روی دست پرسپولیس: کاوه و مظاهری را بهتان نمی دهیم

آی اسپورت - رشید مظاهری و کاوه رضایی. این دو بازیکن ذوب آهن شدیدا مورد توجه برانکو قرار گرفته اند و سرمربی پرسپولیس امیدوار است که این دو بازیکن را در تیم فصل آینده اش داشته باشد با این همه بعید است که برانکو بتواند از حضور این دو بازیکن در پرسپولیس استفاده کند چون باشگاه ذوب آهن حاضر به فروش کاوه و مظاهری نیست.
سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن درباره این موضوع به میزان گفته:" همه بازیکنان به جز کاوه رضایی با ذوب‌آهن قرارداد دارند. اینکه گفته می‌شود رشید مظاهری با دیگر باشگاه‌ها در حال مذاکره است به هیچ عنوان واقعیت ندارد. با تمام بازیکنان‌مان قراردادهای دو، سه ساله داریم و اصلا هیچ بازیکنی را به هیچ تیمی نمی‌دهیم. به اندازه‌ای هم پول داریم که برویم بازیکنان خوب تیم‌های دیگر را بخریم. ضمن اینکه کاوه رضایی بازیکن بسیار خوب و البته باهوشی است و اگر بخواهد بهترین تصمیم را بگیرد بدون شک در ذوب‌آهن خواهد ماند. "


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-16 09:00:35
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۱۶
کاوه بازیکن آزاده به آذری ربطی نداره
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۴۰
حالا همینا اگه میخواستن برن ذرت کاران پارس آباد مغان هیچ مشکلی نبود. ببینید این یه واقعیته که پرسپولیس واسه قهرمان شدن باید با یه لشکر تیمهای ریز و درشت و آدمهای بزرگ و البته بعضیا هم حقیر بجنگه ولی یه تیم مثل اس خوزستان نهایتا با پرسپولیس جنگیده. استقلال تهران تویه همین لیگ همراهانی مثل خوزستان و نفت تهران داشته ولی همه با پرسپولیس دشمنن
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۵۳
رضایی که بازیکن آزاد است. ربطی به آذری نداره که بده یا نده
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶
چرا همه با پرسپولیس دشمن هستن؟چرا واقعا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر