فهرست
گزارش: اولدترافورد امن بود
گزارش: اولدترافورد امن بود

گزارش: اولدترافورد امن بود

آی‌اسپورت – نزدیکِ یک ربع به شروعِ آخرین بازیِ فصلِ یونایتد در اولدترافورد، جسمی مشکوک (شبیهِ یک موبایل) در دستشوییِ استادیوم، زیرِ منطقه‌یِ شمالِ غربی، بینِ جایگاهِ سر الکس فرگوسن و استرتفورد پیدا شد و به این خاطر مسئولین زمین سریع با پلیس تماس گرفتند. در ابتدا فقط همان بخشِ شمالِ غربیِ استادیوم تخلیه شد. اما بعد از دقایقی با موافقتِ باشگاه و نیرویِ پلیس کلِ استادیوم خالی از تماشاگر شد و اعلام شد که بازی برگزار نخواهد شد.
بعد از رسیدنِ نیرویِ ویژه‌یِ خنثی کردنِ بمب، و بررسیِ جسمِ مشکوک مشخص شد که آن از تمرینِ روزِ چهارشنبه‌یِ یک کمپانیِ امنیتیِ خصوصی در اولدترافورد جا مانده و برایِ آماده نگه داشتنِ سگ‌هایشان که بویِ مواد منفجره را می‌شناسند استفاده شده بوده. پلیسِ منچستر بعد از مشخص شدنِ موضوع اعلام کرد که هیچ راهی برایِ مسئولینِ زمین نبوده که تفاوتِ این بمبِ ساختگی را با بمبی واقعی تشخیص بدهند و برایِ همین تصمیمِ تخلیه استادیوم تصمیمی کاملا درست بوده است. اد وودوارد، مدیرِ باشگاه هم گفت که امنیتِ تماشاگران مهمترین نکته بوده و البته حتما به موضوع رسیدگی خواهد شد تا مقصر و فردی که بمبِ ساختگی را جا گذاشته پیدا شود.
بدین ترتیب بازیِ منچستر یونایتد که البته با تساویِ دیروزِ منچستر سیتی با سوانزی دیگر تفاوتی برایِ چهارم شدنش ندارد، فردا شب ساعتِ 23:15 در اولدترافورد مقابلِ بورنموس برگزار خواهد شد.
 
 
     
آی اسپورت
2016-05-16 09:21:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر