فهرست
«آلوپسی آره آتا»؛ بیماری ناشناخته علی کریمی را بشناسید
«آلوپسی آره آتا»؛ بیماری ناشناخته علی کریمی را بشناسید

«آلوپسی آره آتا»؛ بیماری ناشناخته علی کریمی را بشناسید

آی اسپورت - علی کریمی قبل از برگزاری آخرین هفته لیگ برتر، بارها به حمایت از پرسپولیس تیم محبوبش پرداخت. او در تمرین این تیم هم آفتابی شد و صحبت هایی در حمایت از پرسپولیس به زبان آورد. فارغ از حمایت او و همینطور صحبت هایش، تصاویر منتشر شده از کریمی در تمرین پرسپولیس نشان می دهد او با مشکل تازه ای روبرو شده است. این تصاویر به خوبی گویای آن است که بخشی از ریش های علی کریمی ریخته است.
اما چه مشکلی برای جادوگر پیش آمده است؟ کریمی با مشکلی به نام «ریزش سکه ای مو» با «آلوپسی آره آتا» روبرو شده است. این بیماری اغلب با ریز موی سر مواجه است ولی می تواند در سایر قسمت های بدن مانند سر، ابرو، ریش، سبیل، مژه و ... هم دیده شود. به گفته پزشک ها، این بیماری جزو بیماری های ناشناخته است و هنوز کسی دلیلش را نمی داند. آلوپسی علل متفاوتی مانند هورمونی، خودایمنی، عوارض داروها، کم‌خونی و دیگر عوامل دارد. رشد مجدد موها در 34 تا 50 درصد موارد و حتی گاهی تا 80 درصد موارد، تا یک سال بعد از شروع بیماری، اتفاق می‌افتد و به همین دلیل علی کریمی هم باید مدتی منتظر بماند تا این مشکلش حل شود.


منبع: خبر آنلاین
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-16 10:15:01
نظر دهید
۶ نظر
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۳۱
:(
برزو
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۳۹
خدا رو به خاطر سلامتیمون شکر کنیم... شاید اصن به خاطر همین مشکل و همین ظاهر زشتی که داشت در خفا به تمرین لنگ ها سر زد و رسانه ها این همه به مجیدی که 4 تا گل به لنگ زده اینهمه به فرهاد حمله کردند.
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
برزو جان این جور چیزا برای مرد ها عار نیست ولی اگه برای فرناز اتفاق بیوفته در انظرا عمومی کلا ظاهر نمبشه تا بره عمل زیبایی کنه
Hesam
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۱۸
جناب برزو
عجب آدم پست و کثیفی هستی، واقعا متاسفم ولسه خودم، واسه تو و واسه همه طرفدارای فوتبال که افرادی مثل تو طرفدار این فوتبالن.
مافیای پرسپولیس
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
بابا توروخدا یکی یه دست لباس خوب بده این بپوشه. خیلی بد لباسه
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۹
آدمی به کثیفی این برزو پیدا نمیشه، فکر نمی کنم بقیه استقلالی ها این جوری باشنند...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر