فهرست
ویسی: خواسته‌هایم برآورده نشود به سپاهان می‌روم
ویسی: خواسته‌هایم برآورده نشود به سپاهان می‌روم

ویسی: خواسته‌هایم برآورده نشود به سپاهان می‌روم

آی اسپورت - عبدالله ویسی این روزها مرد اول فوتبال ایران است. قهرمانی با استقلال خوزستان او را این روزها به شدت در بورس قرار داده است اما مدیران باشگاه خوزستان او را می خواهند. از طرفی سپاهان اصفهان هم برای جبران یک فصل ناکامی چشم به او دارند. خود ویسی اما در این مورد حرف‌های جالبی دارد:
*چنانچه کارهایی که باید برای تیم در راه مسابقات آسیایی انجام شود، عملی شود و مسئولان تیم به وضعیت فعلی قانع نباشند، ماندگار خواهم بود در غیر این‎صورت سپاهان مقصد بعدی من خواهد بود و امیدوارم فصل بعد هر جا که بروم مردم خوزستان نیز به انتخابم احترام بگذارند و از من دلگیر نشوند، چرا که من یک خوزستانی هستم و نماینده استان خواهم بود. اگر شرایط به گونه‎ای شد که ماندم با تمام وجود خواهم بود و اگر هم نباشم نماینده مردم خوزستان در شهری دیگر خواهم بود.
*مطمئن باشید مسئولان تیم دیگر از ما قهرمانی نمی‎خواهند و من نیز از این‌که سال بعد نتوانم در کورس قهرمانی با استقلال خوزستان باشم، نمی‎ترسم اما باید بگویم که سپاهان در حال حاضر به کمک من نیاز دارد و من نیز نان و نمک این تیم را در گذشته خورده‎ام، کما این‎که من سه چهار پیشنهاد دیگر هم دارم که اصلا به آن‎ها فکر هم نکرده‌ام. بنابراین چون سپاهان به کمک من نیاز دارد، باید تمام وجودم را بگذارم تا به این تیم کمک کنم و مطمئن باشید این تیم نیز نیاز به ریزش‎های بزرگی دارد که چنانچه اتفاق بیفتند، سپاهان به روزهای اوج خود باز خواهد گشت.

کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-16 12:18:11
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۳۴
ولک پیاده شو با هم بریم. قبلنا سوار ماشین نمیشدی
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
خیانت کار - حرفات خیلی فرق دارن با حرفای قبل بازیا
برو - برو - برو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر