فهرست
خشن‌ترین تیم اروپا اسپانیایی است!
خشن‌ترین تیم اروپا اسپانیایی است!

خشن‌ترین تیم اروپا اسپانیایی است!

آی اسپورت - ختافه یکی از پدیده های این فصل لالیگا است که توانسته بالاتر از تیم هایی چون اتلتیکو و والنسیا در رده سوم پس از رئال و بارسا قرار بگیرد. موفقیت این تیم تصادفی نیست و خوزه بوردالاس سرمربی ختافه توانسته سبک بازی خاصی را در این تیم پیاده کند. ختافه تیمی جنگجو و سختکوش است و بازیکنانش با توان بدنی بالا می توانند یک فوتبال پرفشار را در طول ۹۰ دقیقه ارائه دهند. آنها یکشنبه اخیر در بازی با بارسلونا در نوکمپ این تیم را تا مرز شکست نیز پیش بردند ولی در نهایت بارسلونا با خوش شانسی توانست ۲-۱ به پیروزی برسد.

در فصل جاری و میان تیم های ۵ لیگ بزرگ اروپا(آلمان، ایتالیا، اسپانیا، انگلیس و فرانسه) بازیکنان ختافه بیشترین کارت را دریافت کرده اند. آنها با ۱۰۲ کارت که ۹۸ تایش زرد و ۴ تایش قرمز بوده، رکوردار هستند و لقب خشن ترین تیم اروپا را یدک می کشند. امشب ختافه باید در کولیسئوم و در یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا برابر آژاکس به میدان برود. دو سبک بازی کاملا متفاوت مقابل هم قرار می گیرند و تیم هلندی که مصدومان زیادی هم دارد، باید مراقب باشد تا بر تعداد مصدومانش اضافه نشود.

در لیگ اروپا و در شش بازی گذشته، بازیکنان ختافه ۱۶ بار با کارت داور جریمه شده اند هرچند آژاکس هم در شش بازی دور گروهی لیگ قهرمانان ۲۱ با کارت داوران جریمه شد. آژاکس معمولا برابر چنین تیم هایی به مشکل برخورد می کند و نمی توان از حالا شانس صعود این تیم را خیلی بالا تصور کرد. پس از ختافه تیم های رم با ۹۵ کارت، لگانس با ۹۲، بولونیا با ۹۲ و گرانادا و بارسا نیز با ۹۱ کارت قرار دارند.

     
آی اسپورت
2020-02-20 19:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر