فهرست

۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۵

بیست روز دیگه که #قهرمان_آسیا هم شدیم، چی رو میخوای بزنی توی سرمون؟ #کیروش
آی اسپورت
2018-10-24 06:35:04
نظر دهید

۱۶ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۰۹
تمرکز هواداران را پیش کشیدن بحثهای کهنه و مسخره بهم نزنید. انشاأالله قهرمان میشیم. بگذارید اول قهرمان بشیم بعدش شما خودشیرینی کن
حمید
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۲۶
ایران که قهرمان آسیا شد شما چه گیری داری به کیروش بدی؟
یاد بگیر از تیم ملی کشورت در هر حالتی حمایت کنی...یاد بگیر...یاد بگیر...
بهراد
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۰۹
جناب گرانپایه، کمی به شان و جایگاه حرفه خودتون فکر کنید. کلماتی که در استادیوم به کار میبرید برای تشویق و طرفداری و کل کل باید متفاوت باشه از کلماتی که به عنوان روزنامه‌نگار در توئیت به کار می‌برید. خواهش می‌کنم کمی بیشتر احترام بذارین به این حرفه سخت که متاسفانه امثال شما به شدت به وجهه و اعتبارش لطمه زدن و می‌زنن .
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰
اون غروبی که کی روش به برانکو از روسیه حمله کرد ، همه یکصدا از بی ادبی و بی نزاکتی کی روش گفتید ، خود من هم که از ناامیدی صعود ، دیگه رمق و نای حرف زدن نداشتم ، گفتم حالا که من ایرانی اینقدر داغون و ناراحتم چه اشکالی داره دوتا خارجی بهم چنگ بزنند ، چه اشکالی داره این دوتا مربی که از قبل ایرانن دوباره مطرح شدند خراشی هرچند کوچک بگیرندو ....

الان می بینم جماعت خبر نگار ما هم دست کمی از کی روش ندارند ،
چه بعد از بازی رفت و چه الان مدام دارید کاری را می کنید که به خاطرش کی روش را تقبیح می کردید.

اینکه سالهای سال است ما قهرمان آسیا نشدیم یک واقعیته که خودمون از بس تکرار کردیم دیگه تهوع گرفتیم اونوقت یارو اومده همینو گفته که اگه بخواهیم باید یه طور دیگه رفتار کنیم تا قهرمان آسیا بشیم.

من بحدی خوشحال بودم دیشب که حتی می توانستم قاتل خودم را هم ببخشم ولی ظاهرا بعض دوستان خوشحالی شون بابت صعود پرسپولیس نیست به خاطر سوختن دماغ یکی دیگه است.

فقط بالا غیرتا دیگه دم از اخلاق نزنیم چون همه ی ما شبیه هم هستیم ،
همه ما یک کی روش حتی به مراتب پرخاش گر تر و بی ملاحظه تر در وجودمان داشتیم و داریم ، منتها ما ایرانی هستیم و ایرانی جماعت می تواند هر بدی داشته باشد ولی برحق باشد.
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
جناب پرسپولیس واقعی
اگر ممکنه منو بخاطر پرخاشی که کردم ببخشید و عذرخواهی منو بپذیرید
۵
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۵
من معتقدم تا همین جا هم برانکو کاری کرده که تا سالها دهان منتقدانش دوخته شده( ببخشیدا)
و دیگه لازم نیست این خبر نگاران خودشان را به این موفقیت و خوشبختی وصل کنند.
این پیروزی حاصل کار و کار و کار برانکو و
تلاش و تلاش و تلاش بازیکنان و
البته پشتوانه آهنینی مثل تماشاگران دیروز است و بس

"برانکو حرفش را رسا و واضح و قوی و مستند زده است ، کافیست کسی گوشی سالم داشته باشد!"

و دوست قدیمی ام فرزاد
اکنون همه شادند و جای هیج گله ای نیست!
۷
بی طرف
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۳۵
وقتی کی روش بلافاصله بیانیه های کوچه بازاری صادر می کنه می تونست بیانیه برای تبریک فینالیست شدن بده ولی خوب از کی روش هیچ انتظاری نیست.
جالبه که هوادارای کی روش تمروز می خوان درس ادب به بقیه بدن اول برید کامنتهای قبلی خودتون رو در دفاع از کی روش بخونید بعدا راجب ادب بقیه نظر بدید.
۶
AVA-86
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۵۴
شاید باورتون نشه اما از دیشب دوستان آبی زیر صفحات توییتری فیفا و afc به دو زبون زنده دنیا دارن کامنت میذارن وسعی می کنن این دونهاد رو از اشتباه دربیارن که پرسپولیس چهارمین تیم ایرانیه که رفته فینال نه سومین! هرچی هم براشون توضیح میدی که منظور اینا لیگ قهرمانان آسیاست نه جام باشگاههای آسیا به خرج مبارکشون نمی ره که نمیره
۴
مارال
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
خیلی بچه گانه است اینطور حرف زدن!
خجالت بکشید
۹
nima bagheri
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۸
چرا اینقدر سطحی و چیپ و مبتذل ویرانی گران پایه؟
چرا همه تو این آی اسپورت مرزهای حماقت و حقارت و بلاهت رو رد کردید به اصطلاح نویسند های سایت؟
امیدوارم پرسپولیس با برانکو و تیم ملی با کی روش قهرمان آسیا بشن تا کوتوله هایی چون شما شر شون از سر این فوتبال کم بشه
۸
amir
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
متاسفانه شخصیت سرمربی پرسپولیس هیچ انطباقی با شخصیت روزنامه‌نگاران طرفدارش نداره. مشکل البته انتقاد از کیروش نیست. لحن مهمه. این لحن مبتذل، لحن امثال علی دایی و علیرضا منصوریان و کیروشه . لطفا اگر نقدی دارید یا حتی کری می‌خواید بخونید با کلاس و لحن برانکو باشه نه هوچی‌های فوتبال ایرونی.
۵
آرش
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۹
ای کاش بلد یاد می گرفتیم وقتی ایران تو جام جهانی برای اولین بار 4 امتیاز گرفت خوشحال شویم و ای کاش بلد بودیم از موفقیت تیمهای باشگاهیمون در آسیا به هم تبریک بگیم. ای کاش همیشه منتظر یه اتفاق نمیشدیم که به همدیگه کنایه بزنیم و متلک بگیم. کاش مرزبندی هامون بجای اینکه ایرونی و خارجی ، انصاف بود.کیروش بد کرد که بعد از جام جهانی اون حرفا رو زد. خیلی بد کرد ولی بدتر از اون، اینه که کسانیکه اون حرکت رو - به درستی- تقبیح کردن الان دقیقا دارن همون کار رو می کنن.متاسفانه ما حافظه خوبی نداریم و یا نمیخواهیم که داشته باشیم. من به شخصه آرزو می کنم یه بار که صفحات این سایت خبری رو باز می کنیم یه کم احترام به همدیگه رو ببینیم. به خدا جای دوری نمیره. ... زنده باد تیم ملی، تبریک به پرسپولیس ... امیدوارم باشیم که همیشه شاد باشیم.
۵
آرش
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
ای کاش یاد می گرفتیم وقتی ایران تو جام جهانی برای اولین بار 4 امتیاز گرفت خوشحال شویم و ای کاش بلد بودیم از موفقیت تیمهای باشگاهیمون در آسیا به هم تبریک بگیم. ای کاش همیشه منتظر یه اتفاق نمیشدیم که به همدیگه کنایه بزنیم و متلک بگیم. کاش مرزبندی هامون بجای اینکه ایرونی و خارجی باشه ، انصاف بود.کیروش بد کرد که بعد از جام جهانی اون حرفا رو زد. خیلی بد کرد ولی بدتر از اون، اینه که کسانیکه اون حرکت رو - به درستی- تقبیح کردن الان دقیقا دارن همون کار رو می کنن.متاسفانه ما حافظه خوبی نداریم و یا نمیخواهیم که داشته باشیم. من به شخصه آرزو می کنم یه بار که صفحات این سایت خبری رو باز می کنیم یه کم احترام به همدیگه رو ببینیم. به خدا جای دوری نمیره. ... زنده باد تیم ملی، تبریک به پرسپولیس ... امیدوارم باشیم که همیشه شاد باشیم.
(ببخشید متن قبلی اشتباه زیاد داشت)
۴
فرهاد
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۵۷
.... در خواب بیند پنبه دانه . یک بار جستی ملخک
۱
ساشا باتیستوتا
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۳
پرسپولیس به جام جهانی باشگاه ها هم صعود کرد دیگه چی میخوایم از خدا بعضی ها با سایپا بازی می کنند ماهم با رئال مادرید!!!!!!
۲
فرامرز
پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
در پاسخ به خودتان از متن خودتان وام گرفته ام: بگذارید حداقل برای لحظه‌ای فکر کنیم که شما در مثلا رسانه‌تان بیخیال #کری_خوانی‌های دو زاری کوچه و خیابان شده‌اید. برای لحظه‌ای فکر کنیم که این مثلا #تیتر ، بعد از یک اتفاق تاریخی، اشتباه تایپی بوده و بس. باور کنید این ... ، هرچه هست روزنامه نیست، این تیتر یک هرچه هست روزنامه نگاری نیست!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر