فهرست
آنچلوتی : نقش کاسیاس در صعود ما بسیار پررنگ بود / رونالدو شنبه مقابل آلمریا بازی می کند!
آنچلوتی : نقش کاسیاس در صعود ما بسیار پررنگ بود / رونالدو شنبه مقابل آلمریا بازی می کند!

آنچلوتی : نقش کاسیاس در صعود ما بسیار پررنگ بود / رونالدو شنبه مقابل آلمریا بازی می کند!

آی اسپورت - رئال مادرید شب باشکوهی را سپری نکرد اما در هر صورت توانست علی رغم شکست در برابر دورتموند به نیمه نهایی صعود کند . آنچلوتی در پایان بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد :

« در نیمه اول بازی ترسناکی را پشت سر گذاشتیم. در این نیمه فرصت های زیادی را به حریف هدیه دادیم و در آستانه حذف شدن بودیم.فوتبال همین است. زجر کشیدم اما صعود کردیم.از اینکه در نیمه نهایی هستیم خوشحالم. از شیوه بازیمان در نیمه اول اصلا راضی نیستم . دو گل را به آنها هدیه دادیم. در این نیمه تیم خیلی کند بازی می کرد.پس از از دست دادن پنالتی تمرکز تیم به هم خورد و دچار اشتباهات فاحشی شدیم. واقعا نیمه سخت و دشواری بود »

در ادامه این سرمربی ایتالیایی افزود :

« در بین دو نیمه نیاز نبود خیلی به شدت با بازیکنان برخورد کنم چرا که همه ناراحت بودند و باید به آنها روحیه می دادم. بیل را به جناح راست منتقل کردم و ایسکو را بجای او گذاشتم. در نیمه دوم همه چیز بهتر شد. کاسیاس یک شب عالی را سپری کرد و واکنشهای خوبی داشت. در حساسترین مقاطع بازی با واکنش های خوبش نتیجه را برای ما حفظ کرد. نقش کاسیاس در صعود ما بسیار بسیار زیاد بود. او دروازه بانی بزرگ است »

وی در مورد حریف ایده آلش برای نیمه نهایی خاطر نشان کرد :

« در این سطح از مسابقات تمام حریفان دشوار هستند. امروز دیدیم که دورتموند چقدر قوی بود و آنها برای صعود همه کار کردند . مهم نیست در نیمه نهایی با چه حریفی روبرو خواهیم شد. تمام تیمها قدرتمند هستند »

آنچلوتی در پایان در مورد وضعیت رونالدو اظهار داشت :

« کریستیانو چندان آماده نبود.در مورد او ریسک نکردیم. امیدوارم که با بهبود مصدومیتش بزودی آماده بازی شود. فکر می کنم برای روز شنبه در مقابل آلمریا ، بتواند برای ما بازی کند. در مورد پنالتی از دست رفته هم باید بگویم بار قبل که رونالدو در ترکیب تیم قرار نداشت(المپیک شاتیوا در جام حذفی) ، دی ماریا پنالتی را به گل تبدیل کرده بود اما این دفع شانس با او یار نبود »

     
آی اسپورت
2014-04-09 03:00:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر