فهرست
اسکوچیچ در دوراهی تهران و خوزستان: آقای آبی!
اسکوچیچ در دوراهی تهران و خوزستان: آقای آبی!

اسکوچیچ در دوراهی تهران و خوزستان: آقای آبی!

آی اسپورت - قبل از شروع لیگ پانزدهم، دو سال موفق اسکوچیچ در ملوان و فولاد، او را به یکی از مربیان محبوب در فوتبال ایران تبدیل کرده بود. استقلالی‌ها به شدت دنبال جذب این مربی کروات بودند اما اسکوچیچ قراردادش را با فولاد تمدید کرد و یک سال پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشت. امسال او قراردادش با فولاد را فسخ کرده و می‌خواهد با جبران اشتباه سال قبل، شانس حضورش در استقلال را امتحان کند.

پرویز مظلومی بعد از فینال حذفی از استقلال جدا می‌شود و عبدالله ویسی هم تصمیم گرفته به سپاهان برود. هر دو استقلال تهران و خوزستان، اسکوچیچ را در لیست گزینه‌های اصلی‌شان قرار داده‌اند. اسکوچیچ ترجیح می‌دهد فصل بعد در استقلال تهران باشد اما با توجه به معادلات پیچیده این باشگاه، شانس زیادی برای حضور در تیم آبی پایتخت ندارد. در صورتی که استقلالی‌ها سراغ گزینه‌ای غیر از اسکوچیچ بروند، این مربی کروات به پیشنهاد استقلال خوزستان جواب مثبت خواهد داد.

اسکوچیچ دو سال قبل هم فولاد قهرمان را از فرکی تحویل گرفت و با وجود محروم شدن چند بازیکن بخاطر سربازی و جدایی دیگر ستاره‌ها برای رفتن به اصفهان و تهران، نتایج خوبی با این تیم گرفت.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-16 15:03:19
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
چرا آخه، حیف نیست پرویز چوبله بره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر