فهرست
اختصاصی آی اسپورت: حکم رحمتی، 2جلسه محرومیت است
اختصاصی آی اسپورت: حکم رحمتی، 2جلسه محرومیت است

اختصاصی آی اسپورت: حکم رحمتی، 2جلسه محرومیت است

آی اسپورت- این طور که از کشوی مخفی دبیر کل فدراسیون خبر می‌رسد حکم مهدی رحمتی صادر شده و این حکم به محرومیت 2جلسه‌ای او از همراهی استقلال رای داده است. حکمی که در انتظار دبیرکل فدراسیون برای امضا و صدور است.البته در صورتی که تا زمان رسانه‌ای شدن تغییر و تحولاتی در آن انجام نشود. همین‌طور گفته می‌شود در صورتی که در این حکم،محرومیت از لیگ برتر قید شده باشد رحمتی می‌تواند مقابل ذوب‌آهن به میدان برود و در غیر این صورت نه. یعنی این که قانون ثابتی در این زمینه وجود ندارد و قانون دل‌به خواهی اجرا می‌شود. باید منتظر ماند و دید که دل‌خواه کمیته انضباطی و اسدی محرومیت رحمتی از جام‌حذفی هست یا نه.
کدخبر:9403
  ۷  
آی اسپورت
2016-05-16 19:18:56
نظر دهید
۷ نظر
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
بیجا کردن, نگه چیکار کرد؟ بنگر با اون همه کار فقط یک جلسه محروم شد
-
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۷
فقط دو جلسه؟ مرگ بر مافیای کیسه...
یوسف
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۹
مگه جلوی تراکتور بی ادبی نکرد؟! ما گذشتیم! دو نقطه دی
فرهاد
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۲۲
مرتیکه لات و بیشخصیت
اس اسی
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۲۶
رحمتی سه بار جنجال کرده ولی هنوز حکمی علیه اش صاد نشده، اگر برای کارش تو انزلی محرومش میکردن دیگه تو آزادی اون کارا رو نمیکرد.
آبی دل
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۲۸
این رحمتی با 35 سال سنش از یه بچه 15 ساله هم کمتر میفهمه و نمیدونه حرمت شاگردی و استادی چیه! بهتره یادش بیاره که قلعه نویی بود که توی مس و سپاهان و استقلال آدمش کرد.
نام و نام خوانوادگی
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۳۰
به تماشاگرهای ملوان معامله شو حواله داد… بازی پرسپولیس سر خوشحالی گل به مسلمان گیر داد و ول کن نبود ... بازی با گسترش با نصرتی درگیرشد ... بازی با پدیده با داور و ... این بازی رو هم که میلیونها نفر چهره واقعی این آدم رو دیدن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر