فهرست
نفت آبادان ٢ - فجرسپاسی ١؛ شاهکار جنوب تکمیل شد
نفت آبادان ٢ - فجرسپاسی ١؛ شاهکار جنوب تکمیل شد

نفت آبادان ٢ - فجرسپاسی ١؛ شاهکار جنوب تکمیل شد

در این بازی پرهیجان و نزدیک نفتی ها با گلهای محمد شادکام و امیر ذلیکانی، این دیدار سرنوشت ساز را به سود خود تمام کردند .
نفت آبادان:
حسن هوری. علی عبداله زاده. حسین بغلانی. وحید فارغ. مجتبی ممشلی. محمد پورمحمد. محسن ربیع خواه. محمدزبیر نیک نفس. میلاد جهانی. امیر زلیکانی و محمد شادکام
سرمربی: نادر دست‌نشان
فجرسپاسی:
رضا حیدری. ایمان سلیمی. فرهاد سالاری پور. سید علیرضا زندوی. ایمان باصفا (56 صادق بابامحمدی). مصطفی ماهی. مسعود ریگی (90 مهدی کریمیان). احمد حسین زاده. ابراهیم صالحی و علی غلامرضا پور
سرمربی: علی کلانتری
 شرح گل ها:
1 ـ صفر (نفت آبادان): پاس تو در محمد پورمحمد را در بین مدافعان فجر محمد شادکام تصاحب کرد و با استفاده از اشتباه مدافعان میانی میهمان شیرازی و دروازه‌بان این تیم با یک نوک پا به تور دروازه فجر دوخت.
2 ـ صفر (نفت): در حالی که فجر صاحب ضربه کرنر شده بود، توپ ارسالی فجری‌ها را بازیکنان نفت از درون محوطه جریمه دفع کردند که این توپ در میانه میدان به میلاد جهانی رسید و این بازیکن پس از جا گذاشتن مدافع مستقیم خود با یک پاس عرضی امید زلیکانی را صاحب توپ کرد و مهاجم تکنیکی نفتی‌ها پس از جابجا شدن دروازه‌بان فجر گل دوم آبادانی‌ها را به نام خود ثبت کرد.
1-2 (فجر): دقیقه 66 علی غلامرضاپور توپ ارسالی از جناح چپ محوطه نفت را از بین مدافعان میانی این تیم از پشت خط شش قدم با ضربه سر به گل اول فجر تبدیل کرد.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-16 18:44:23
نظر دهید
۱ نظر
پرززز
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۴
تبریک ب برزیلیا. حیف شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر