فهرست
آنالیز/ مقایسه راشفور با هم پست های قدرتمندش
آنالیز/ مقایسه راشفور با هم پست های قدرتمندش

آنالیز/ مقایسه راشفور با هم پست های قدرتمندش

آی اسپورت- آمار نشان می دهد راشفورد شایستگی حضور در تیم ملی انگلیس را داشته و حتی می توان او را با بزرگان تیم مقایسه کرد. یک فصل عملکرد موفقیت آمیز در منچستریونایتد کافی بود تا راشفورد جوان به تیم ملی انگلیس برای بازی های یورو 2016 دعوت شود. او که تا به حال در تیم ملی نبوده با زدن دو گل در بازی مقابل میتیلند و آرسنال درخشش را در یونایتد شروع و فان گال را متقاعد کرد تا به او بازی دهد. در نهایت او 4 گل در 10 بازی در لیگ برتر برای یونایتد زد.
این بازیکن 18 ساله افرادی مانند اندی کارول و جرمن دفو را پشت سر گذاشت تا به تیم روی هاجسون راه پیدا کند. با وجود کم تجربگی هاجسون تشخیص داده که این بازیکن جوان از اعتماد به نفس کافی برخوردار است. همچنین در پستی که راشفورد بازی می کند بازیکنانی مانند هری کین، دنیل استوریج، جیمی واردی و وین رونی هستند. مگر این که هاجسون بخواهد جای او را تغییر دهد. اما مرجع خبری اوپتا آماری درباره این بازیکن منتشر کرده است و او را با دیگر بازیکنان مقایسه کرده است.
بی تجربگی اهمیتی ندارد
از ماه فوریه که اولین بازی اش را انجام داده، راشفورد در تمام رقابت های 16 بار برای یونایتد به میدان رفته است. طبیعی است که زمان کمی برای بازی کردن داشته است. استوریج مصدومیت هایی داشته اما با این حال بیش از بازیکن نوجوان یونایتد بازی کرده است. دیگران هم که از ابتدا در ترکیب تیم بوده اند.
 
دقایق با ارزش
شاید واردی در جدول بهترین گلزنان لیگ برتر پایین تر از هری کین باشد، اما از نظر تعداد دقایق بین یک گل تا گل بعدی مهاجم لستر برتری دارد. راشفورد هم پشت سر این دو است. او اما بیشتر از رونی در بازی های این فصل گل زده است.
 
دقت در شوت
با توجه به سن این بازیکن واقعا دقت شوت بالایی دارد و وقتی صاحب توپ می شود به خوبی می تواند دروازه را باز کند. از این نظر او از همه بازیکنان بهتر است.
 
قدرت تمام کنندگی
راشفورد نه تنها در داخل محوطه جریمه ریلکس و آرام است، بلکه شوت های از راه دور خوبی هم می زند. درصد تبدیل گردن موقعیت ها به گل این بازیکن انقدر بالاست که طبیعی است هر مربی ای را برای دعوت کردنش به تیم ملی متقاعد می کند.
 
بازیکن تیمی
با وجود تعداد بازی های کمتر، راشفورد به اندازه کین و استوریج پاس گل داده است. زمانی که او پست عمقی تری در یونایتد داشت، رونی 5 پاس گل به هم تیمی هایش داد. اما نفر اول این لیست واردی است.
 
 

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-05-16 19:27:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر