فهرست
پیش بازی النصر امارات- تراکتورسازی/ در خانه همیشه بازنده
پیش بازی النصر امارات- تراکتورسازی/ در خانه همیشه بازنده

پیش بازی النصر امارات- تراکتورسازی/ در خانه همیشه بازنده

3شنبه، ساعت 21:15، ورزشگاه آل مکتوم، دبی
داور: ریوجی ساتو (ژاپن)
 
مسیر: تراکتورسازی به عنوان تیم اول گروه سوم به این مرحله رسید. آنها از 6 بازی دور گروهی 12 امتیاز گرفتند و بیرون خانه صاحب 2 برد یک بر صفر برابر الجزیره امارات و 2 بر صفر برابر الهلال عربستان شدند و در ازبکستان یک بر صفر باختند. النصر در گروه اول بالاتر از سپاهان ولی بعد از لوکوموتیو، دوم شد و به این دور رسید با 9 امتیاز. النصر در خانه 5 امتیاز گرفت شامل یک بر 2 بر صفر و دو تساوی بدون گل و یک بر یک.
 
تاریخچه: تراکتورسازی برای اولین بار است که برابر النصر قرار می گیرد. تبریزی ها سابقه 8 بازی با تیمهای اماراتی دارند با 4 برد، 3 باخت و یک مساوی شامل الجزیره (3 برد و یک باخت)، العین (یک باخت و یک مساوی) و الاهلی (یک برد و یک باخت). در امارات تراکتورسازی 3 باخت دارد و یک پیروزی که در مرحله گروهی این فصل به دست آمد.
 
سابقه: النصر سابقه چندانی در لیگ قهرمانان برابر تیمهای ایرانی ندارد و همه دوئل های قبلی اش روبروی سپاهان بوده شامل تنها یک برد و 5 باخت برابر نماینده ایران. در امارات هم النصر 2 باخت و یک برد دارد که این فصل به دست آمد.
 
درباره حریف: تیم چهارم جدول امارات است با 11 برد، 8 مساوی و 7 باخت و گرفتن 41 امتیاز. آنها 25 امتیاز با الاهلی صدرنشین فاصله دارند.
 
سرمربی: هدایت النصر برعهده ایوان یوانوویچ است. مرد 53 ساله یوگسلاو که با رساندن آپوئل قبرس به یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2012-2011 نامی برای خودش دست و پا کرد. او از سال 2013 هدایت این تیم را برعهده گرفته و همراه النصر قهرمان جام حذفی و اتحادیه امارات شده است.
 
خارجی ها: کمبو اکوکو را دارند؛ یک هافبک هجومی فرانسوی که با پیراهن العین مقابل تیمهای ایرانی بازی کرده است. او این فصل 9 گل در لیگ زده. جوناتان پیترویپا هم در النصر حضور دارد که هافبکی است اهل بورکینافاسو با 6 گل زده در این فصل. مهمترین خارجی شان اما نیلمار برزیلی است. مهاجمی که 8 گل در 23 بازی ملی زده و سابقه بازی در لیون و ویارئال را هم دارد. او این فصل با زدن 11 گل، بهترین گلزن النصر در لیگ است ولی با آقای گل 25 گله فاصله فراوانی دارد. خیمنز اهل شیلی هم در النصر حضور دارد که امسال 9 گل زده است.
 
آمار: تراکتورسازی صاحب 7 برد و 12 باخت در 24 بازی آسیایی قبلی اش شده است. آنها 29 گل زده و 32 گل خورده اند.
 
 نکته: ایرانی های زیادی سابقه بازی برای النصر دارند شامل خداداد عزیزی، کریم باقری، آرش برهانی، رضا عنایتی، ستار همدانی، ابراهیم قاسمپور، مهرزاد معدنچی، فرهاد مجیدی، ایمان مبعلی و حتی محمد نصرتی.
     
آی اسپورت
2016-05-16 19:46:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر